11 czerwca w naszej Sali Koncertowej znów zabrzmi muzyka! Zapraszamy do udziału w XVII Festiwalu Piosenki Muza 2023!

 

Znamy wyniki dzisiejszego (16 kwietnia) Festiwalu Tańca w Zatorze!

Przed nami kolejna edycja organizowanego przez Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty

i Region Małopolski NSZZ „Solidarność” Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Wolna Polska".

Przedstawiamy listę uczestników zakwalifikowanych do przesłuchań etapu wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Wolna Polska"

Lista uczestników zakwalifikowanych do przesłuchań etapu wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska” organizowanego w ramach projektu „Historia Solidarności w Małopolsce”, którzy  zaprezentują się   w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze, Plac Jana Matejki 1,  w dniu 9 czerwca,  zgodnie z poniższym harmonogramem:

{vfformview}{"formid":"5"}{/vfformview}

Kochani! Znamy już wyniki naszego plastycznego, świątecznego konkursu!

30 maja uczniowie zatorskich szkół rywalizować będą o tytuł Młodzieżowego Burmistrza Zatora. Zwycięzca na jeden dzień przejmie władzę w gminie!

Góry, morze, jeziora, lasy, pola, duże miasta, małe miasteczka i wsie… to Wasze ulubione miejsca w Polsce. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie fotograficznym.

Po przerwie spowodowanej wiadomo czym wracamy do naszej Artystycznej Skarbnicy Gminy Zator! Zachęcamy szkoły z naszej gminy do udziału!

Nadszedł ten moment! Znamy wyniki konkursu plastycznego MAMA W MOICH OCZACH! Kochani, bardzo dziękujemy Wam za prace! Cieszymy się, że było Was aż tylu i gratulujemy! Od dziś na Placu Jana Matejki czynna jest plenerowa wystawa Waszych prac! Wszystkich zapraszamy do ROK po odbiór dyplomów i upominków (od środy, 27 maja).

Do 20 kwietnia czekamy na zgłoszenia do Festiwalu Pieśni Patriotycznej Wolna Polska. Poniżej regulamin konkursu i niezbędne dokumenty.

Znamy wyniki naszego konkursu "Zatorskie bajania" Jesteście ciekawi?

 

Po raz trzeci Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze wspólnie z Małopolskim Kuratorem Oświaty oraz Regionem Małopolskim NSZZ „Solidarność” organizuje Festiwal Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska” w ramach szóstej edycji projektu „Historia Solidarności w Małopolsce”. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Lista zgłoszeń zamknięta! Znamy juz harmonogram występów podczas XI Przeglądu Kolęd i Pastorałek 5 stycznia 2019 roku.