Znamy wyniki dzisiejszego (16 kwietnia) Festiwalu Tańca w Zatorze!

Znamy już listę uczestników zakwalifikowanych do przesłuchań etapu wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska”.

Zapraszamy do wzięcia udziały w XVI edycji konkursu recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych "Wiosenny Koncert na Wiersze". Konkurs zaplanowaliśmy na 24 kwietnia, na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia.

28 kwietnia w ROK-u po raz XVIII odbędzie się MUZA, czyli nasz Festiwal Piosenki. Mamy dla Was regulamin i wszystkie, niezbędne dokumenty.

Lista uczestników zakwalifikowanych do przesłuchań etapu wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska” organizowanego w ramach projektu „Historia Solidarności w Małopolsce”, którzy  zaprezentują się   w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze, Plac Jana Matejki 1,  w dniu 9 czerwca,  zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

Po raz trzeci Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze wspólnie z Małopolskim Kuratorem Oświaty oraz Regionem Małopolskim NSZZ „Solidarność” organizuje Festiwal Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska” w ramach szóstej edycji projektu „Historia Solidarności w Małopolsce”. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

{vfformview}{"formid":"5"}{/vfformview}

Kochani! Znamy już wyniki naszego plastycznego, świątecznego konkursu!

30 maja uczniowie zatorskich szkół rywalizować będą o tytuł Młodzieżowego Burmistrza Zatora. Zwycięzca na jeden dzień przejmie władzę w gminie!

Góry, morze, jeziora, lasy, pola, duże miasta, małe miasteczka i wsie… to Wasze ulubione miejsca w Polsce. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie fotograficznym.

Po przerwie spowodowanej wiadomo czym wracamy do naszej Artystycznej Skarbnicy Gminy Zator! Zachęcamy szkoły z naszej gminy do udziału!

Nadszedł ten moment! Znamy wyniki konkursu plastycznego MAMA W MOICH OCZACH! Kochani, bardzo dziękujemy Wam za prace! Cieszymy się, że było Was aż tylu i gratulujemy! Od dziś na Placu Jana Matejki czynna jest plenerowa wystawa Waszych prac! Wszystkich zapraszamy do ROK po odbiór dyplomów i upominków (od środy, 27 maja).

Do 20 kwietnia czekamy na zgłoszenia do Festiwalu Pieśni Patriotycznej Wolna Polska. Poniżej regulamin konkursu i niezbędne dokumenty.

Znamy wyniki naszego konkursu "Zatorskie bajania" Jesteście ciekawi?