Z radością prezentujemy Wam nasz-wasz rozkład jazdy! Ruszają zajęcia stałe ROK w nowym sezonie artystycznym! 

 

ROK ZATOR 

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

 

Zajęcia zbiorowe w ramach klubu artystycznego:

 

Pracownia plastyczna „Mali twórcy” –  zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, malowanie, de coupaqe, papieroplastyka oraz różnorodne modyfikowane techniki plastyczne

poniedziałek:

godz.14.00-14.45- dzieci od 10 r.ż. i starsze

godz.14.55-15.40 – dzieci w wieku 7-9 lat

godz.15.50-16.30 – dzieci w wieku 5-6 lat

godz.16.40-17.10 – dzieci w wieku 3-4 lat

prowadzą: Małgorzata Płonka, Angelika Kubas, Karolina Pala   

 

Studio tańca- dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne, zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i dla młodzieży

czwartek:

15.30-16.15- zespół Kleks (11-13 lat)

16.25-16.55- młodszy zespół tańca ludowy

17.05-17.50- zespół Minimini (9-10 lat)

18.00-18.45- zespół Szał (grupa zaawansowana, 14 lat i powyżej)

prowadzi Linda Balonek

piątek: 

15.30- 16.15 - zespół dziecięcy (7-8 lat)

16.25 – 17.00 – zespół dziecięcy (4 lat)

17.10- 17.40 – zespół dziecięcy (5-6 lat) I grupa

17.50 – 18.20 - zespół dziecięcy (5-6 lat) II grupa

prowadzi Elżbieta Matula, Salsa Fun

 

Kółko muzyczne- gitara, zajęcia nauki gry na instrumencie w małych grupach z podziałem na początkujących i zaawansowanych, pozwalające na zdobywaniu nowych umiejętności oraz rozwijaniu posiadanych,

piątek:

godz.14.45-15.30- grupa zaawansowana

godz.15.40-16.25- grupa początkująca

prowadzi Beata Jędra

 

Kółko wokalne – zajęcia wokalne w odpowiednich grupach wiekowych obejmujące interpretację wokalną tekstów muzycznych, 

wtorek:

14.30-15.15- dzieci w wieku 9-12 lat 

15.25-15.55- dzieci w wieku 6-8 lat

16.05-16.50- młodzież od 13 lat 

prowadzi  Bartosz Gacia

 

Klub szachowy

wtorek-godz.15.00-16.00

prowadzi Marek Mroczek

uwaga: opłata członkowska w klubie wynosi 25 zł miesięcznie i uprawnia do korzystania tylko z jednej  formy wyżej wymienionych zajęć grupowych, za każde dodatkowe zajęcia obowiązuje dopłata 5 zł 

 

Zajęcia indywidualne:

 

Muzykogranie - lekcje indywidualne gry na instrumentach:

gitara, pianino, keyboard- poniedziałek, środa wg harmonogramu, prowadzi Beata Jędra gitara, pianino, keyboard – sobota wg harmonogramu, prowadzi Sławomir Kowalczyk perkusja – poniedziałek wg harmonogramu, prowadzi Jan Wieliczko

opłata: 35 zł za każdą godzinę lekcyjną

 

Warsztaty:

Mała Akademia Ceramiki, warsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku szkolnym, poznanie technik sztuki ceramicznej – modelowanie, zdobienie, a następnie wykonywanie własnych prac ceramicznych. Zajęcia dwa razy w miesiącu, koszt zajęć 30 zł miesięcznie, zajęcia w dwóch grupach (podział po zamknięciu listy) 

czwartek

grupa I - godz.14.30-15.10 

grupa II – godz.15.20-16.00

prowadzą: Małgorzata Płonka, Karolina Pala

 

Akademia rysunku – zajęcia dla  młodzieży (od 13 r.ż) mające na celu poznanie technik rysunkowych i malarskich, operowanie podstawowymi narzędziami plastycznymi oraz poznanie znaczenia słów: kompozycja, światłocień, perspektywa, proporcje, itp., zajęcia dwa razy w miesiącu, opłata miesięczna 50 zł,

piątek- godz.16.30-18.00

prowadzi Natalia Nowicka-Jasińska

 

Mali majsterkowicze – zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, własnoręczne wykonywanie ciekawych przedmiotów (użytecznych i dekoracyjnych) przy użyciu prostych narzędzi, warsztaty raz w miesiącu, koszt będzie zależeć od potrzebnych materiałów do warsztatów

czwartek- godz. 15.00-16.00 

prowadzi Krzysztof Kwartnik

 

Zatorski Uniwersytet Dziecięcy, Robotyka, Laboratorium Młodego Naukowca

sobota,  godz.9:00-9:45 - Robotyka dla dzieci młodszych (zajęcia dla dzieci od przedszkola do 2 klasy szkoły podstawowej). Cena 160 zł za semestr.

godz. 9:55-10:40- Laboratorium dla dzieci (zajęcia dla dzieci od przedszkola do klasy III). Cena 160 zł za semestr.

godz. 10:50-11:35 - Podstawy tworzenia gier - kurs programowania dla dzieci z klas I-IV. Cena 160 zł za semestr. 

godz. 11:45-12:30 - robotyka dla dzieci starszych (zajęcia dla dzieci z klas III i starszych)

Harmonogram spotkań: Październik: 3,10, 24, Listopad: 7, 21, Grudzień:12, Styczeń: 16, 23

prowadzi Jarosław Knapik RoboTim

 

Formacje:

 

Orkiestra Dęta – sekcja młodzieżowa, możliwość nauki gry na instrumentach dętych przygotowujące do gry w orkiestrze,wgł harmonogramu, bezpłatnie

Prowadzi  Łukasz Jabcoń

 

AMA- Akademia Młodego Animatora, animacja kulturalna i organizacja imprez, bezpłatnie 

Prowadzi Elżbieta Mostowik 

 

ROKVitaNews – zajęcia dziennikarskie dla młodzieży, praca przy powstawaniu serwisów informacyjnych, reportaży, bezpłatnie

prowadzą  dziennikarze portalu „Kulturalny Powiat”

 

DLA DOROSŁYCH

 

Cafe Art - otwarte warsztaty artystyczne, malowanie na szkle, materiale, de coupaqe, batik, papieroplastyka, techniki łączone, warsztaty dwa razy w miesiącu, koszt pojedynczych zajęć 15 zł, opłata miesięczna 30 zł,

środa- 16.30-18.00

prowadzą: Karolina Pala, Małgorzata Płonka

 

Akademia Ceramiki – warsztaty ceramiczne dla młodzieży i dorosłych: poznanie technik sztuki ceramicznej – modelowanie, zdobienie, szkliwienie, angobowanie a następnie wykonywanie własnych prac ceramicznych, zajęcia dwa razy w miesiącu,  koszt pojedynczych zajęć 20 zł, opłata miesięczna 40 zł,

środa - 16.30-18.00

prowadzą: Karolina Pala, Małgorzata Płonka

 

W modnym stylu – kreatywne warsztaty dla młodzieży i dorosłych, tworzenie oryginalnych ubrań, ozdób, raz w miesiącu, koszt będzie zależeć od potrzebnych materiałów do warsztatów

piątek - 18.00-20.00

prowadzi Karolina Pala 

 

Kuchnia Mistrza „Słodko i słono” - warsztaty kulinarne dla dorosłych, zajęcia raz w miesiącu, koszt 25 zł

czwartek – 16.30-18.00

prowadzi Angelika Kubas

 

Indywidualne lekcje gry na instrumentach:

gitara, pianino, keyboard- poniedziałek, środa wg harmonogramu, prowadzi Beata Jędra gitara, pianino, keyboard – sobota wg harmonogramu, prowadzi Sławomir Kowalczyk perkusja – poniedziałek wg harmonogramu, prowadzi Jan Wieliczko

opłata: 35 zł za każdą godzinę lekcyjną

 

Miks Latino Fun - zajęcia taneczne dla starszej młodzieży i dorosłych, gorące latynoskie rytmy, porywająca muzyka, moc tańca, ruchu, zabawy i endorfin!

Tak w skrócie można nazwać te zajęcia, które łączą w sobie naukę różnych latynoskich stylów tańca, takich jak salsa, bachata, reggaeton, merengue czy cumbia, które z powodzeniem można wykorzystać w trakcie różnych imprez tanecznych, naukę ładnego, efektownego poruszania się z modelowaniem sylwetki, poprawą kondycji i spalaniem kalorii w przyjemny sposób, opłata miesięczna 30 zł 

piątek - godz.18.30-19.30 

prowadzi Elżbieta Matula, Salsa Fun

 

Aerobik – zestaw ćwiczeń z elementami tańca, zakres ćwiczeń dostosowany do potrzeb grupy, opłata miesięczna 30 zł 

wtorek-godz.18.30

prowadzi Elżbieta Mostowik 

 

Ćwiczenia dla UTW– zestaw ćwiczeń z elementami tańca, zakres ćwiczeń dostosowany do potrzeb grupy, 

wtorek-godz.10.00

prowadzi Elżbieta Mostowik 

 

Gimnastyka dla dorosłych, zajęcia gimnastyczne rozciągające i wzmacniające wybrane partie mięśni, opłata miesięczna 30 zł 

poniedziałek- godz. 17.30-18.30

prowadzi Monika Batek

 

Zespół „Podolszanka”,opracowywanie utworów ludowych, przygotowywanie prezentacji muzycznych, bezpłatnie

poniedziałek- godz.17.00-19.00 

 prowadzi Bartosz Gacia,

 

Orkiestra Dęta - próba, przygotowywanie utworów muzycznych, bezpłatnie  

piątek- godz.19.00-22.00

prowadzi Łukasz Jabcoń

 

Uniwersytet III wieku, spotkania, slajdowiska, wykłady, filmy, warsztaty, zajęcia dwa razy w miesiącu, bezpłatnie (koszt warsztatów wyjazdowych częściowo pokrywają uczestnicy), 

wtorek-godz.16.30-18.30

prowadzi Elżbieta Mostowik 

 

Warsztaty rodzinne:

 

Kreatywna mama - warsztaty rękodzielnicze dla mam z dziećmi (0-3 r.ż.), dzieci w tym czasie bawią się pod opieką instruktorów, zajęcia w godzinach porannych raz w miesiącu, koszt warsztatów zależny będzie od formy wykonywanych prac i zakupionych do tego materiałów

czwartek- godz.9.30

prowadzą: Małgorzata Płonka, Karolina Pala

 

Muzykujące brzdące -  zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci wraz z rodzicami (dziadkami), śpiewanki, pokazywanki, muzyczne wyliczanki..., zajęcia w godzinach porannych raz w miesiącu, koszt 10 zł 

czwartek- godz.9.30 

prowadzą: Bartosz Gacia, Małgorzata Płonka,

 

Malinowa Kuchnia Malucha - warsztaty kulinarnie dla dzieci wraz z rodzicami lub dziadkami, zajęcia raz w miesiącu, koszt 15 zł  

wtorek DL Palczowice- godz.16.30-18.00

prowadzi Angelika Kubas

 

ROKoteka gier planszowych, doskonała zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przydź zagraj, rozwijaj wyobraźnię, logiczne myślenie i baw się dobrze, raz w miesiącu, bezpłatnie

sobota godz. 9.00-13.00

prowadzi Angelika Kubas

 

Zajęcia artystyczne dla szkół i przedszkoli:

  • Sztuka w ROKu, zajęcia plastyczne dla grup, wdł. harmonogramu
  • Muzyczne poranki, zajęcia muzyczne dla grup, wdł. harmonogramu
  • Spotkanie z Filharmonią - audycja dla dzieci i młodzieży prowadzona przez muzyków z Filharmonii im.Karola Szymanowskiego z Krakowa, raz w miesiącu 
  • Bajkowisko dla przedszkolaków, wdł. harmonogramu

 

W terenie:

 

Dom Ludowy w Rudzach

w każdy wtorek– zajęcia świetlicowe-plastyczne , godz.13.00-14.00

 

Dom Ludowy w Palczowicach

w każdy wtorek– zajęcia świetlicowe-plastyczne , godz.14.30-15.30

 

Dom Ludowy w Graboszycach

w każdy wtorek– zajęcia świetlicowe-plastyczne , godz.14.30-15.30

 

Zajęcia świetlicowe w szkole w Smolicach

w każdą środę– zajęcia świetlicowe-plastyczne , godz.14.30-15.30

 

Dom Ludowy w Podolszu

w każdą środę– zajęcia świetlicowe-plastyczne , godz.14.30-15.30

 

Dom Ludowy w Łowiczkach

w każdą środę– zajęcia świetlicowe-plastyczne , godz.14.30-15.30

 

Dom Kultury w Trzebieńczycach

w sobotę (raz w miesiącu) – zajęcia świetlicowe-plastyczne , godz.9.00-10.30

 

Uwaga!

W związku z obowiązującymi wytycznymi na czas PANDEMII KORONAWIRUSA SARS.CoV2:

  • liczebność grup jest znacznie ograniczona
  • w przypadku tworzenia dodatkowych grup w poszczególnych sekcjach (jeśli będzie taka możliwość) godziny zajęć mogą ulec zmianie
  • w razie konieczności prowadzenia zajęć on-line mogą zmienić się  godziny zajęć i ulec zmianie opłaty, w takim przypadku zostaną podane dokładne zasady uczestnictwa.

 

Zapisy do 11 września 2020 roku, tel.33 8412166, osobiście w sekretariacie, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia będą od 21 września 2020 roku, płatność za zajęcia zbiorowe w ramach  w  klubu artystycznego będzie od miesiąca października, płatność za warsztaty i lekcje indywidualne według przeprowadzonych zajęć.

Karta uczestnictwa do pobrania: format doc, format pdf

Warto zapoznać się z naszym regulaminem.