Zapraszamy Was na nasze zajęcia stałe w nowym sezonie artystycznym! Zajęcia rozpoczynamy w połowie września, zapisujemy już teraz!

KLUB ARTYSTYCZNY

Pracownia plastyczna „Mali twórcy” 

zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, malowanie, decoupaqe, papieroplastyka oraz różnorodne, modyfikowane techniki plastyczne

PONIEDZIAŁEK

godz.14.55-15.40 - dzieci 7-10 lat

godz.15.50-16.30 - dzieci 5-6 lat

godz.16.40-17.10 - dzieci 3-4 lata

prowadzą: Małgorzata Płonka, Anna Momot, Karolina Pala, Angelika Kubas

 

Studio tańca

dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne, zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i dla młodzieży

CZWARTEK

godz. 15:15 - 16:00 - dzieci 6-8 lat

godz. 16.00 - 16:45 - dzieci  3-4 lat

godz. 16:45 - 17:30 - dzieci 5-6 lat

prowadzi Karolina Kuśpik

 

PIĄTEK

 godz. 14:45 - 15:30 - Szał

godz. 15.30-16.15 -Minimini (9-10 lat)

godz. 16.15-17.00 - Kleks (11-13 lat)

prowadzi Linda Balonek

 

Zumba Kids

SOBOTA

godz. 11.30-12.30

prowadzi Monika Giza

 

Kółko muzyczne

gitara, ukulele: zajęcia nauki gry na instrumencie w małych grupach z podziałem na początkujących i zaawansowanych

PIĄTEK

godz.14.45-15.30 - gitara, grupa zaawansowana 

godz.15.30-16.15 - gitara, grupa początkująca

godz.16.15-17.00 - ukulele

prowadzi Beata Jędra

Kółko wokalne

zespoły wokalne w grupach

WTOREK

14.45-15.30 - dzieci 10-12 lat 

15.30-16.15 - dzieci 7-9 lat

16.15-17.00 - dzieci 5-6 lat

17.00-17.45 - młodzież od 13 lat 

prowadzi  Małgorzata Szybisty 

 

Klub szachowy

WOREK

14:30-15:15

nauka i doskonalenie gry w szachy, przygotowanie do turniejów*

prowadzi Marek Mroczek

 

 

Opłata miesięczna za członkostwo w KLUBIE ARTYSTYCZNYM wynosi 35 zł i uprawnia do korzystania tylko z jednej formy wyżej wymienionych zajęć grupowych. Za każde dodatkowe zajęcia dopłata 10 zł. 

 

Studio baletowe 

dla przedszkolaków (4-6 lat)

opłata miesięczna 60 zł

SOBOTA

godz. 10.30-11.30

prowadzi Aleksandra Paluch

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

opłata 48 zł za każdą godz. lekcyjną

 

Indywidualne lekcje gry 

na instrumentach

gitara, pianino, keyboard, ukulele

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, 

PIĄTEK*

prowadzi Beata Jędra 

gitara, pianino, keyboard

SOBOTA*

prowadzi Sławomir Kowalczyk

skrzypce

SOBOTA*

prowadzi Kinga Kuzia 

 

Indywidualne lekcje śpiewu 

lekcje śpiewu, emisji głosu*

prowadzi Joanna Krzyżak

 

 

WARSZTATY

 Mała Akademia Ceramiki 

warsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku szkolnym, zajęcia dwa razy w miesiącu, w dwóch grupach (podział po zamknięciu listy), opłata miesięczna 40 zł

CZWARTEK*

grupa I - godz.14.30-15.10 

grupa II - godz.15.20-16.00

prowadzą: Małgorzata Płonka, Karolina Pala

 

Akademia rysunku

zajęcia dla  młodzieży (od ok. 13 lat) mające na celu poznanie technik rysunkowych i malarskich, zajęcia dwa razy w miesiącu, opłata miesięczna 55 zł

PIĄTEK*

godz.16.30-18.00

prowadzi 

Natalia Nowicka-Jasińska  

 

Mali majsterkowicze

zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, własnoręczne wykonywanie ciekawych przedmiotów, warsztaty raz w miesiącu, opłata miesięczna 25 zł 

CZWARTEK*

godz. 15.00-16.00 

prowadzi Krzysztof Kwartnik

 

ZATORSKI UNIWERSYTET DZIECIĘCY

SOBOTA, w semestrze zimowym: 1, 8, 22, października, 

5, 19, 26 listopada, 3, 10, grudnia, 14, 21 stycznia

prowadzi Jarosław Knapik RoboTim

 

Robotyka 

zajęcia dla dzieci najmłodszych (5 - 7 lat) oraz tych, którzy nie uczestniczyli jeszcze w zajęciach, opłata za semestr (10 spotkań) wynosi 290 zł. 

godz. 9.00-9.55 

Laboratorium 

małego naukowca

zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat do 13 lat, opłata za semestr (10 spotkań) wynosi 290 zł. 

godz. 10.05-11.00

 

Robotyka

zajęcia dla dzieci starszych (8-13 lat) oraz tych, którzy w poprzednim roku uczestniczyli w zajęciach dla grupy dzieci starszych, opłata za semestr (10 spotkań) wynosi 290 zł.  

godz. 11.10 -12.05

 

Programowanie

programowanie w Scratch z elementami robotyki. Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat do 14 lat, opłata za semestr (10 spotkań) wynosi 290 zł.

godz. 12.10-13.05

 

 

FORMACJE

 

Orkiestra Dęta

bezpłatne zajęcia muzyczne dla młodych członków Orkiestry*

prowadzi  Łukasz Jabcoń

 

Akademia Młodego 

Animatora

animacja kulturalna i organizacja imprez, zajęcia bezpłatne*

prowadzi Elżbieta Mostowik 

 

ROKVitaNews 

bezpłatne zajęcia dziennikarskie dla młodzieży, praca przy powstawaniu serwisów informacyjnych, reportaży*

prowadzi Aleksandra Bulek „Kulturalny Powiat”

 

Warsztat podcastera

Jak nagrywać i montować dźwięk? Jak założyć i prowadzić własny podcast? Bezpłatne warsztaty dla przyszłych i obecnych podcasterów, współtworzenie zatorskiego podcastu*

prowadzi Łukasz Dziedzic

 

 

 

 

DLA DOROSŁYCH

 

Cafe Art

otwarte warsztaty artystyczne, malowanie na szkle, materiale, decoupaqe, batik, papieroplastyka, techniki łączone, warsztaty dwa razy w miesiącu, opłata za pojedyncze zajęcia 20 zł/miesięcznie 40 zł  

ŚRODA*

16.30-18.00

prowadzą: Karolina Pala, Anna Momot

 

Zatorska Akademia Sztuki 

zajęcia dla starszej młodzieży i dorosłych, podstawy malarstwa, rysunku, dwa razy w miesiącu + plenery, opłata miesięczna 60 zł

PIĄTEK*

godz. 18.15- 19.45

prowadzi 

Natalia Nowicka-Jasińska

 

Akademia Ceramiki

warsztaty ceramiczne dla młodzieży i dorosłych, zajęcia dwa razy w miesiącu, opłata za pojedyncze zajęcia 25 zł/miesięcznie 50 zł  

ŚRODA*

godz. 16.30-18.00

prowadzą: Karolina Pala, 

Małgorzata Płonka

 

W modnym stylu

kreatywne warsztaty dla młodzieży i dorosłych, tworzenie oryginalnych ubrań, ozdób, raz w miesiącu, opłata będzie zależeć od potrzebnych materiałów do warsztatów*

prowadzą: Karolina Pala, 

Karolina Kuśpik

 

Kuchnia Mistrza 

„Słodko i słono” 

warsztaty kulinarne dla dorosłych, zajęcia raz w miesiącu, opłata 30 zł

WTOREK*

Dom Ludowy w Rudzach

godz. 17.00-19.00

prowadzi Angelika Kubas

Indywidualne lekcje gry na instrumentach

opłata 48 zł za każdą godz. lekcyjną

 

gitara, pianino, keyboard, ukulele

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, 

PIĄTEK*

prowadzi Beata Jędra 

gitara, pianino, keyboard

SOBOTA*

prowadzi Sławomir Kowalczyk

skrzypce

SOBOTA*

prowadzi Kinga Kuzia 

 

Indywidualne lekcje śpiewu 

lekcje śpiewu, emisji głosu*

prowadzi Joanna Krzyżak

 

Taniec-pilates

-zdrowy kręgosłup

taniec, pilates, zdrowy kręgosłup, zakres ćwiczeń dostosowany do potrzeb grupy, opłata miesięczna 40 zł

WTOREK

godz. 18.30-19.00

prowadzi Elżbieta Mostowik 

 

Zumba 

opłata miesięczna 55 zł

PIĄTEK

godz.19.00-20.00 (w przypadku dużego zainteresowania druga grupa godz.20.00)

prowadzi Anna Bernaś

 

Bachata dla par

kontynuacja zajęć, opłata miesięczna 170 zł od pary

CZWARTEK

godz.18.30-20.30 

prowadzi Feliks Prusak

 

Ćwiczenia dla UTW

taniec, pilates, zdrowy kręgosłup, zakres ćwiczeń dostosowany do potrzeb grupy, zajęcia bezpłatne

WTOREK

godz. 10.00 

PIĄTEK 

godz. 8.30, zajęcia online

prowadzi Elżbieta Mostowik 

 

Aktywny Senior 

Gimnastyka Umysłu 

bezpłatny trening ruchowo-umysłowy, zajęcia w ROK Zator, dwa razy w miesiącu w dwóch grupach:

WTOREK*

godz.11.00-12.00 

godz.16.30-17.30  

zajęcia w domach ludowych*

prowadzą: Elżbieta Mostowik, Karolina Kuśpik

 

Gimnastyka dla dorosłych

zajęcia gimnastyczne rozciągające i wzmacniające wybrane partie mięśni, elementy jogi, opłata miesięczna 40 zł 

PONIEDZIAŁEK

godz. 17.30-18.30

prowadzi Monika Batek

 

Zespół „Podolszanka”

opracowywanie utworów ludowych, przygotowywanie prezentacji muzycznych, zajęcia bezpłatne

PONIEDZIAŁEK

godz.17.00-19.00 

prowadzi Bartosz Gacia

 

Orkiestra Dęta

próba, przygotowywanie utworów muzycznych, zajęcia bezpłatne*

prowadzi Łukasz Jabcoń

 

Uniwersytet III Wieku

spotkania, slajdowiska, wykłady, filmy, warsztaty, zajęcia dwa razy w miesiącu, zajęcia bezpłatne (koszt warsztatów wyjazdowych częściowo pokrywają uczestnicy)

WTOREK*

godz.16.30-18.30

prowadzi Elżbieta Mostowik 

 

Zespół wokalny 

Uniwersytetu III Wieku 

bezpłatne zajęcia wokalne dla słuchaczy UTW*

prowadzi Joanna Krzyżak

 

 

WARSZTATY RODZINNE

 

Kreatywna mama

warsztaty tworzenia prostych ozdób dla mam z dziećmi (0-3 r.ż.), dzieci w tym czasie bawią się pod opieką instruktorów, raz w miesiącu, opłata zależna będzie od formy wykonywanych prac i zakupionych do tego materiałów

CZWARTEK*

godz.9.30

prowadzą: Małgorzata Płonka, Karolina Pala

 

Muzykujące brzdące

zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci wraz z rodzicami (dziadkami), śpiewanki, pokazywanki, muzyczne wyliczanki..., zajęcia raz w miesiącu, opłata 15 zł

CZWARTEK*

godz. 9.30 

prowadzą: Małgorzata Płonka, Bartosz Gacia

 

Malinowa Kuchnia Malucha

warsztaty kulinarnie dla dzieci wraz z rodzicami lub dziadkami, zajęcia raz w miesiącu, opłata 15 zł  od osoby

WTOREK*

DL Palczowice

godz. 16.30-18.00

prowadzą: Angelika Kubas, 

Anna Momot

 

ROKoteka Gier Planszowych

doskonała zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przyjdź zagraj, rozwijaj wyobraźnię, logiczne myślenie i baw się dobrze, spotkania raz w miesiącu, zajęcia bezpłatnie

SOBOTA*

godz. 9.00-13.00

prowadzi Angelika Kubas

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 

DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

 

Sztuka w ROKu

zajęcia plastyczne dla grup, wg harmonogramu, zajęcia bezpłatne (w przypadku kosztownych materiałów plastycznych możliwość dopłaty)

 

Muzyczne poranki

zajecia muzyczne dla grup,*

 

Spotkanie z Filharmonią

audycja dla dzieci i młodzieży prowadzona przez muzyków z Filharmonii Krakowskiej, raz w miesiącu 

 

Taneczne Dzień Dobry

zajęcia taneczne dla grup*

 

Bajkowisko 

dla przedszkolaków

seanse filmowe dla dzieci*

 

 

W TERENIE

bezpłatne zajęcia świetlicowe-plastyczne w Domach Ludowych

 

 

Dom Ludowy w Rudzach

WTOREK

godz.13.00-14.00

 

Dom Kultury w Trzebieńczycach

WTOREK

godz.15.00-16.00

 

Dom Ludowy w Graboszycach

WTOREK

godz.14.30-15.30

 

Szkoła w Smolicach

ŚRODA

godz.14.00-15.00

 

Dom Ludowy w Palczowicach

ŚRODA

godz.15.15-16.15

 

Dom Ludowy w Podolszu

ŚRODA

godz.14.30-15.30

 

Dom Ludowy w Łowiczkach

ŚRODA

godz.14.30-15.30

* dokładny harmonogram w miesięcznych planach pracy ROK.

Przyłącz się do nas! Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach. Rozwijamy zainteresowania, animujemy, pobudzamy do twórczości, uczymy poprzez zabawę i działanie, odkrywamy talenty. Wstąp do naszego Klubu Artystycznego i zyskaj zniżki na dodatkowe zajęcia!

Zapisy do 12 września 2022 roku, osobiście w sekretariacie, pod numerem tel. 33 8412166 lub  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rozpoczęcie zajęć  17 września 2022 roku, płatność za zajęcia grupowe we wrześniu będzie wynosić 50%, płatność za warsztaty i lekcje indywidualne według przeprowadzonych zajęć. Plan może ulec zmianie!

W przypadku wprowadzenia obostrzeń na czas PANDEMII KORONAWIRUSA SARS.CoV2:

- liczebność grup może być znacznie ograniczona

- w przypadku tworzenia dodatkowych grup w poszczególnych sekcjach (jeśli będzie taka możliwość) godziny zajęć mogą ulec zmianie

- w przypadku zamknięcia instytucji kultury w związku z pandemią, większość zajęć będzie odbywać się on-line

- w przypadku prowadzenia zajęć on-line mogą zmienić się  godziny zajęć i ulec zmianie opłaty.

ULOTKA DO POBRANIA >>>TUTAJ<<<