Za nami Turniej Sołectw i Osiedli Gminy Zator. Jesteście ciekawi, które sołectwo okazało się wczoraj (10 września) najlepsze?

Boisko LKS w Palczowicach stało się areną uroczystych Gminnych Dożynek, które zgromadziły szereg znamienitych gości oraz mieszkańców Gminy Zator. To wyjątkowy dzień, pełen radości, wdzięczności i refleksji nad wartościami, które stanowią podstawę polskiej tradycji i kultury.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze Święta Miasta i Gminy Zator, na które zaprosiliśmy Was 15 sierpnia na zatorski Rynek.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu Julii Mostowik z pobytu naszych kolonistów w Gdańsku.

Fotoreportaż z pierwszego dnia naszej kolonii w Gdańsku.

Fotoreportaż z drugiego dnia naszej kolonii w Gdańsku.

Fotoreportaż z trzeciego dnia naszej kolonii w Gdańsku.

Pogoda dopisała, dopisali muzycy, dopisała publiczność! Za nami gala operowo-filmowa "Intryga i Miłość".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiego dnia Małopolskiego Święta Karpia w Zatorze.

Binarowa i Biecz znalazły się na trasie wyjazdu na zakończenie roku akademickiego Zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Koncert laureatów, rozdanie nagród, podziękowania.. Za nami Gala podsumowująca projekt edukacyjny „Historia Solidarności w Małopolsce”, na którą zaprosiliśmy Was w piątek (16 czerwca) do Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze.

Za nami przesłuchania etapu wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Wolna Polska".

Z radością prezentujemy Wam wyniki wczorajszego (11 czerwca) Festiwalu Piosenki MUZA 2023.

Muzyka, taniec, setki roześmianych twarzy i pogoda, która wytrzymała do samego końca. Za nami Piknik z Retrospekcją, na który zaprosiliśmy Was w ostatnią niedzielę (14 maja).

Do końca maja oglądać można w Galerii Szklanej prace Ewy Bartosz Mazuś. Artystka była gościem wernisażu, na który zaprosiliśmy Was 5 maja.

Bartosz Jarczok z Ligoty, Tomek Wójcik z Rudz i Piotr Kita z Mszany Dolnej wśród mężczyzn, Aleksandra Jachimczyk - Korbut z Chrzanowa, Sylwia Byrska z Wadowic i Anna Pawlik z Krakowa wśród kobiet. Tak wyglądało podium biegu głównego na 10 km podczas XXV Biegu Konstytucji 3 Maja w Rudzach.

Marcin Byczkowski wystąpił przed zatorską publicznością. W niedzielę (23 kwietnia) nasza Sala Koncertowa wypełniła się po brzegi wielbicielami talentu Marcina.

 

Znamy wyniki dzisiejszego (16 kwietnia) Festiwalu Tańca w Zatorze!

19 kwietnia w naszej Sali KOncertowej wystąpiło krakowskie trio Werusha.

Lech Chodacki, Wiesław "Dziki" Kaniowski, Leszek Szuster, Krzysztof Konopka i tłum wielbicieli twórczości a przede wszystkim osobowości "Dzikiego". Tak wyglądało wczorajsze (29 marca) spotkanie w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze.

W sobotę 25 marca w naszej Sali Koncertowej wystąpił Bartek Bartas Szymoniak. Mamy dla Was kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Zespół Retrospekcja uświetnił gminne obchody Dnia Kobiet.

Zapraszamy do Galerii Szklanej na wystawę prac studentów krakowskiej ASP oraz UP w Krakowie. To efekt bardzo ciekawego, międzyuczelnianego projektu pt. "Stado".

„Z muzyką przez świat” to tytuł koncerty, na który zaprosiliśmy Was dziś. Pretekstem był Dzień Kobiet. W naszej Sali Koncertowej wystąpiła formacja Júlia Masnicová Trio.