Zapraszamy 2 czerwca do Galerii Szklanej na kolejny w tym roku wernisaż.

Do końca maja oglądać można w Galerii Szklanej prace Ewy Bartosz Mazuś. Artystka była gościem wernisażu, na który zaprosiliśmy Was 5 maja.

Zapraszamy do Galerii Szklanej na wystawę prac studentów krakowskiej ASP oraz UP w Krakowie. To efekt bardzo ciekawego, międzyuczelnianego projektu pt. "Stado".

Już są! W Galerii Szklanej w ROK-u oglądać można prace powstałe podczas jesiennego pleneru malarskiego studentów Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki krakowskiej ASP oraz Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. 

Prace Karoliny Glanowskiej można oglądać w Galerii Szklanej! 19 października artystka była gościem wernisaż.

W piątek, 27 maja zapraszamy na wernisaż do naszej "Galerii Szklanej".

Monika Jeronimek była gościem dzisiejszego (23 września) wernisażu swoich ikon.  „Oblicza Obecności” to tytuł nowej wystawy w Galerii Szklanej.

Wernisażem prac Dobiesława Gały Galeria Szklana powraca do, mamy nadzieję, normalnej działaności po okresie przerwy związanym z pandemią.

W piątek, 27 maja, zaprosiliśmy Was do Galerii Szklanej na wernisaż prac Niny Ramzy.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej wirtualnej wystawy w naszej Galerii Szklanej". Prezentacja "Kształty, kolory, matematyka" Jacka Pasternaka już dostępna.

Fotograf Artur Brocki był gościem wernisażu swoich fotografii „Calvaria Mystica” dziś (22 października) w Galerii Szklanej. 

W piątek (14 lutego) Monika Nogieć otworzyła wystawę swoich rzeźb w Galerii Szklanej w Zatorze.

 Zapraszamy na wernisaż rzeźby Moniki Nogieć. 14 lutego o 18:00 spotykamy się w Galerii Szklanej.