Zapraszamy na wykład pt. Historia Polski pędzlem malowana". Przed nami kolejne otwarte spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Do 8 listopada czekamy na Wasze zgłoszenia do udziału w naszych warsztatach kulinarnych "Malinowa Kuchnia Malucha". 

Przed nami dwie ważne uroczystości. 10 listopada uroczysta sesja Rady Miejskiej z okazji 727 rocznicy lokacji Zatora. 11 listopada świętować będziemy odzyskanie niepodległości. Poniżej dokładny harmonogram uroczystości.

W sobotę 2 listopada nie ma zajęć! 

Niemowlęta i małe dzieci przybywajcie na warsztaty! Weźcie ze sobą mamę albo tatę albo babcię albo dziadka! 

W najbliższą niedzielę 27 października na scenie ROK zabrzmią największe, najpiękniejsze przeboje muzyki filmowej. Zapraszamy do naszego Cinema Paradiso!

Już w najbliższą sobotę, 26 października zapraszamy do ROK na naszą ROKOTEKĘ GIER PLANSZOWYCH!

Zaskocz innych własnoręcznie ozdobionym t-shirtem! Zapraszamy na nasze warsztaty kreatywne W MODNYM STYLU.

Dzieci rosną. Od 24 października będziesz mogła znaczyć wzrost Twojego malucha na własnoręcznej drewnianej miarce wykonanej podczas naszych warsztatów KREATYWNA MAMA!

Słuchacze zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pojadą na warsztaty!

Mówią, że najlepsze zajęcia pozalekcyjne to 4 godziny tygodniowo z tatą w warsztacie i 4 godziny tygodniowo z mamą w kuchni. Zapraszamy Was oraz Wasze dzieci na warsztaty kulinarne. Rusza nasza Malinowa Kuchnia Malucha!

Zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy chcą poszerzyć swoje kulinarne horyzonty, do naszej Kuchni Mistrza SŁODKO i SŁONO.

To nowość w naszej ofercie zajęć stałych! Zapraszamy wszystkich małych i młodych majsterkowiczów do wspólnej pracy!

Zapraszamy dzieci (dorosłych też) na pierwszy w tym sezonie niedzielny spektakl. Tym razem z przedstawieniem "Dobre rady lisa Witalisa" przyjadą do nas aktorzy O Teatru.

Ulep z nami coś fajnego z gliny! Jeśli masz więcej niż 7 a mniej niż 12 lat, wstąp do naszej Małej Akademii Ceramiki.

Mamy (tatusiów, babcie, dziadków) z małymi dziećmi zapraszamy na nasze umuzykalniające zajęcia "Muzykujące brzdące". Jeszcze można się zapisywać!

Zapraszamy na wernisaż malarstwa Małgorzaty Wójtowicz - Cichoń. 

Gotowi na sportowe zmagania? Przed nami XIV Turniej Sołectw Gminy Zator!

Koncerty, degustacje, mistrzowskie gotowanie, a wszystko w przepięknej scenerii naszych stawów! Zapraszamy na Wielkie Zatorskie Żniwa Karpiowe!

Zapraszamy seniorów - słuchaczy naszego Uniwersytety Trzeciego Wieku na Targi Seniora do Krakowa. Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy na plenerowy spektakl teatru "Na walizkach". Jak sugeruje już sam tytuł, "Beczka śmiechu" to wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, tak że do końca nie wiadomo czym zaskoczą widza. 

W imieniu Fundacji "Przywołaj Uśmiech" zapraszamy Was na zatorski Rynek w piątek, 6 września. Na scenie pojawią się KOMODO i KIWI!

25 września zapraszamy na wyjątkowy koncert! W Zatorze wystąpi formacja Blue Sounds! Tak zainaugurujemy nowy sezon artystyczny w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze.

Zapraszamy Państwa na uroczystości związane z obchodami 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Pamiętacie jak sympatycznie było na Letnich Torturach Muzycznych rok temu? Mamy nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej! Zapraszamy na ten wyjątkowy, muzyczny piknik zorganizowany przez ROK i Państwową Szkołę Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach. Czekamy na Was 28 sierpnia o 16:00 przed ROK-iem!

Są jeszcze miejsca na nasze "indyjskie" warsztaty, na które zapraszamy już 23 sierpnia.

Do 16 sierpnia czekamy na zapisy do naszej Letniej Kuchni Malucha. Za jedyne 10 zł Wasze pociechy mogą wziąć udział w tych wyjątkowych warsztatach!

Zapraszamy do Graboszyc na gminne dożynki! Uroczystość rozpocznie się mszą świętą w `graboszyckim kościółku. Potem barwnym korowodem przejdziemy na dożynkowy plac przy "Karpiku".

Na koniec wakacji (niestety) zapraszamy Was na dwa pikniki. 25 sierpnia spotkamy się w Rudzach. Zakończenie wakacji na Podlipkach zaplanowaliśmy na  30 sierpnia!

W najbliższą niedzielę, 11 sierpnia, w imieniu Zarządu Osiedla Bugaj, KGW Bugaj oraz naszym zapraszamy na plac zabaw na Bugaju. 

W imieniu swoim oraz Zarządu Osiedla Królewiec zapraszamy na rodzinny piknik!

Msza św. oraz przemarsz i złożenie kwiatów na cmentarzu. Tak obchodzić będziemy Święto Wojska Polskiego w Zatorze! Zapraszamy Wszystkich do wspólnego świętowania!

Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni jesteśmy odwołać dzisiejszy PIKNIK w GRODZISKU!!! Za utrudnienia przepraszamy!!!

16 sierpnia w Zatorze, na Letniej Scenie Muzycznej zagra formacja MALIBU.

Przed nami jeszcze cały cykl spotkań w rodzinnej, wesołej atmosferze!

Karolina Żak, Julia Śmiech i Dawid Wilk wystąpią na naszej Letniej Scenie Muzycznej.

Przed nami dwa seanse w naszym letnim, plenerowym kinie.

Święto Karpia to nie jedyna plenerowa impreza w Zatorze w te wakacje. 21 lipca zapraszamy na Folkowy Show z Redlinem oraz zespołami: The Crush i Krzikopa.

Nasze bajkowe podróże zawitają 20 lipca do Palczowic! Zapraszamy!

Koncertem krakowskiej formacji DIP ACOUSTIC TRIO rozpoczynamy działanie naszej Letniej Sceny Muzycznej.

17 lipca na dziedzińcu CAZ przy Słowackiego 15 w Zatorze plenerowy spektakl Teatru bez Rzędów. Zapraszamy!

Złe mamuśki 2 na początek. Później Cudowny chłopak, Czwarta władza i Listy do Julii. Zapraszamy do naszego kina plenerowego!

Zapraszamy do naszej Letniej Akademii Kreatywności! 26 czerwca i 3 lipca będziemy budowali roboty i eksperymentowali. Warto się pośpieszyć! Lista uczestników się zapełnia!

Nim muzyka rozbrzmi na zatorskim Rynku spotkamy się na dziedzińcu Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze na naszym Święcie Miasta. Zerknijcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Natalia Schroeder, Cała Góra Barwinków, The Postman, KIWI na scenie, dobra zabawa i nasze regionalne smakoyki poza nią! Zapraszamy na zatorski Rynek 6 i 7 lipca!

Jeśli nie znasz, musisz poznać! Będzie ku temu fantastyczna okazja!

Zapraszamy Was na jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową, sentymentalną podróż kolejową drezyną!

Zapraszamy słuchaczy naszego Uniwersytety Trzeciego Wieku na letnie wyjazdowe warsztaty w Płazie.

Zapraszamy Was na rodzinną wycieczkę do Zabrza, do Sztolni Królowej Luizy.