W niedzielę, 13 czerwca zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci z Łowiczek! Zaczynamy o 15:00 na placu zabaw przy przedszkolu!

Małopolski Kurator Oświaty, Region Małopolski NSZZ Solidarność oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze zapraszają Festiwal Pieśni Patriotycznej oraz koncert laureatów. Przed nami dwa koncertowe dni: 10 i 11 czerwca.

W niedzielę (6 czerwca) zapraszamy do Laskowej! Będzie spektakl, będą gry i zabawy oraz akcja plastyczna!

Jury Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska” organizowanego w ramach projektu „Historia Solidarności w Małopolsce” wybrało tych, którzy wystąpią w etapie wojewódzkim konkursu. 

Tylko do 15 kwietnia czekamy na Wasze zgłoszenia!

Monika Gębala, Krzysztof Bigaj i Jarema Pogwizd wykonają dla Was najpiękniejsze kolędy! Zapraszamy na dwuczęściowy koncert zarejestrowany niedawno w naszej sali koncertowej. Pierwsza część koncertu już we wtorek 22 grudnia o godz. 16:30. Linki do koncertu pojawią się na naszej stronie i naszym Facebook'u.

O misjach w Argentynie opowie o. Beniamin Synycja OFM. Gorąco zapraszamy na wtorkowe spotkanie w naszym cyklu Bardzo DObry Wieczór z ROK Zator. 

Odbierz paczkę z niezbędnymi materiałami, połącz się z nami przez internet i zrób własną, drewnianą choinkę! Zapraszamy na warsztaty "W modnym stylu"!

Do poniedziałku (14 grudnia) czekamy na zapisy na umuzykalniające zajęcia dla małych dzieci i ich opiekunów. Muzykując brzdące znowu w akcji!

W czwartek (17 grudnia) zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym cyklu "Domowy Dom Kultury". 

Już w czwartek (10 grudnia) na naszej stronie i na Facebook'u znajdziecie link do spotkania z Krzysztofem Bigajem. Tym razem będzie o miłości.

 

Tego nie możecie przegapić! Specjalnie dla Was, przez cztery godziny, w niedzielę (6 grudnia) na naszej stronie, na naszym kanale YouTube oraz na naszym FB dostępny będzie spektakl "Elfy Trzy".

W czwartek (3 grudnia) Krzysztof Bigaj opowie Wam o krakowskich legendach. Bardzo dobry wieczór z ROK Zator zapowiada się smoczo!

We wtorkowy wieczór (1 grudnia) zaprosimy Was do Republiki Południowej Afryki. O wymarzonej podróży na samo południe czarnego lądu opowie Aleksandra Bulek. 

W czwartek, 26 listopada Krzysztof Bigaj zabierze Was parostatkiem w andrzejkowy rejs. Zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym cyklu "Bardzo dobry wieczór z ROK Zator".

Już 26 listopada Mała Akademia Ceramiki online!. Zaczynamy o 15:00!

Zapraszamy na opowieść o trzech okładkach trzech płyt. W naszym cyklu Bardzo dobry wieczór z ROK o płytach opowie Łukasz Dziedzic.

Muzykujące brzdące w sieci! Zapraszamy na umuzykalniające zajęcia dla bardzo, bardzo małych dzieci! 

Flanelowe renifery. To zadanie, które wykonamy wspólnie na następnych warsztatach "W modnym stylu". Spotykamy się online 27 listopada o godz. 17:00. Koniecznie zapiszcie się wcześniej.

W czwartek (19 listopada) w naszym cyklu spotkanie z Krzysztofem Bigajem. Tym razem Krzysztof zajmie się smakiem i smaczkami z naszej literatury. Zapraszamy!

Ogłaszamy plastyczny konkurs dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z gminy Zator tych, które uczęszczają na zajęcia do Regionalnego Ośrodka Kultury! Na Wasze prace czekamy do pierwszego grudnia!

Regulamin konkursu plastycznego „W krainie Świętego Mikołaja”

Do prowadzenia dzienników i pisania pamiętników będzie namawiał wszystkich Łukasz Dziedzic. Spotkanie on-line w najbliższy wtorek, 17 listopada o godz. 16:30. 

W czwartkowe popołudnie (12 listopada) zapraszamy na spotkanie on-line z Krzysztofem Bigajem, który opowie o ważnych dla Polaków pieśniach.

We wtorek (10 listopada) zapraszamy Was przed ekrany na wspólne śpiewanie patriotycznych pieśni.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO 

„Moje ulubione miejsce w Polsce”

Uwaga! W czwartek 8 października nie będzie zajęć z cyklu Muzykujące Brzdące. Nowy termin spotkania podamy wkrótce!

Tym razem na warsztat bierzemy związane z Halloween dynie. Do ich wykonania wykorzystamy...

 

Ten koncert miał odbyć się w marcu. Niestety, zmuszeni byliśmy go odwołać a z muzykami umówiliśmy się, że do Zatora przyjadą, jak tylko będzie to możliwe. Cieszyliśmy się na spotkanie 25 października ale już wiemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną, koncert po raz kolejny musimy odwołać. Osoby, które zakupiły bilety otrzymają zwrot pieniędzy.

Wszystkich, którzy lubią scenę, światła, dekoracje, publiczność, zapraszamy na wyjątkowe warsztaty! 

Teatr Blaszany Bębenek znów zawita w grodzie nad Skawą. Tym razem przywiezie ze sobą Pana Kleksa i jego szkołę!

Dziecko bawi się pod okiem naszych instruktorów a mama w tym czasie twórczo pracuje. Takie są warsztaty "Kreatywna mama" w ROK!

Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy do naszej Małej Akademii Ceramiki! Pierwsze zajęcia już 8 października!

Mamy, ojców, babcie i dziadków ze swoimi małymi dziećmi (wnukami) zapraszamy na nasze zajęcia umuzykalniające!

Zmajstrujecie coś z nami? Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy na na nasze warsztaty "Mali Majsterkowicze". 

Na 9 października zaplanowaliśmy pierwsze w tym sezonie artystycznym zajęcia z rysunku.

Uprzejmie informujemy, że zajęcia z aerobiku rozpoczynamy 6 października! Zapraszamy!

Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni jesteśmy odwołać koncert w dniu 4 października. O nowym terminie poinformujemy, kiedy będzie to możliwe. Uwaga! Wejściówki tracą ważność! Za utrudnienia przepraszamy.

 

O tym czy warto rozwijać się będąc seniorem opowiadać będzie Ewa Ryłko. Przed nami wykład zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zajęcia taneczne z Lindą Balonek startują w czwartek, 1 października!

Z przykrością (ale i z radością:) informujemy, że nie ma już wejściówek na niedzielny koncert Leny Czechowicz. Zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia!

Z nieukrywaną radością zapraszamy na pierwszy po długiej przerwie zapraszamy na wernisaż do naszej Galerii Szklanej. W najbliższy piątek (25 września) otworzymy wystawę prac Dobiesława Gały.

We wtorek (22 września) zapraszamy do ROK na drugie już w tym roku spotkanie słuchaczy zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. z Bogusławą Godzik porozmawiamy o ziołach i zielarstwie.

Koncertem Leny Czechowicz z zespołem zainaugurujemy nowy sezon artystyczny w ROK! Zapraszamy w niedzielę 27 września do naszej Sali Koncertowej!

Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na wyjątkowy seans! Obejrzymy film "Oświęcim Praga"

To już ostatni wakacyjny seans w plenerze. Gwiazdy światowego kina: Antonio Bandera i Penelope Cruz w filmowym dziele Pedro Almodovara "Ból i blask".