W czwartek, 26 listopada Krzysztof Bigaj zabierze Was parostatkiem w andrzejkowy rejs. Zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym cyklu "Bardzo dobry wieczór z ROK Zator".

Już 26 listopada Mała Akademia Ceramiki online!. Zaczynamy o 15:00!

Zapraszamy na opowieść o trzech okładkach trzech płyt. W naszym cyklu Bardzo dobry wieczór z ROK o płytach opowie Łukasz Dziedzic.

Muzykujące brzdące w sieci! Zapraszamy na umuzykalniające zajęcia dla bardzo, bardzo małych dzieci! 

Flanelowe renifery. To zadanie, które wykonamy wspólnie na następnych warsztatach "W modnym stylu". Spotykamy się online 27 listopada o godz. 17:00. Koniecznie zapiszcie się wcześniej.

W czwartek (19 listopada) w naszym cyklu spotkanie z Krzysztofem Bigajem. Tym razem Krzysztof zajmie się smakiem i smaczkami z naszej literatury. Zapraszamy!

Do prowadzenia dzienników i pisania pamiętników będzie namawiał wszystkich Łukasz Dziedzic. Spotkanie on-line w najbliższy wtorek, 17 listopada o godz. 16:30. 

W czwartkowe popołudnie (12 listopada) zapraszamy na spotkanie on-line z Krzysztofem Bigajem, który opowie o ważnych dla Polaków pieśniach.

We wtorek (10 listopada) zapraszamy Was przed ekrany na wspólne śpiewanie patriotycznych pieśni.

Uwaga! W czwartek 8 października nie będzie zajęć z cyklu Muzykujące Brzdące. Nowy termin spotkania podamy wkrótce!

Tym razem na warsztat bierzemy związane z Halloween dynie. Do ich wykonania wykorzystamy...

 

Ten koncert miał odbyć się w marcu. Niestety, zmuszeni byliśmy go odwołać a z muzykami umówiliśmy się, że do Zatora przyjadą, jak tylko będzie to możliwe. Cieszyliśmy się na spotkanie 25 października ale już wiemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną, koncert po raz kolejny musimy odwołać. Osoby, które zakupiły bilety otrzymają zwrot pieniędzy.

Wszystkich, którzy lubią scenę, światła, dekoracje, publiczność, zapraszamy na wyjątkowe warsztaty! 

Teatr Blaszany Bębenek znów zawita w grodzie nad Skawą. Tym razem przywiezie ze sobą Pana Kleksa i jego szkołę!

Dziecko bawi się pod okiem naszych instruktorów a mama w tym czasie twórczo pracuje. Takie są warsztaty "Kreatywna mama" w ROK!

Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy do naszej Małej Akademii Ceramiki! Pierwsze zajęcia już 8 października!

Mamy, ojców, babcie i dziadków ze swoimi małymi dziećmi (wnukami) zapraszamy na nasze zajęcia umuzykalniające!

Zmajstrujecie coś z nami? Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy na na nasze warsztaty "Mali Majsterkowicze". 

Na 9 października zaplanowaliśmy pierwsze w tym sezonie artystycznym zajęcia z rysunku.

Uprzejmie informujemy, że zajęcia z aerobiku rozpoczynamy 6 października! Zapraszamy!

Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni jesteśmy odwołać koncert w dniu 4 października. O nowym terminie poinformujemy, kiedy będzie to możliwe. Uwaga! Wejściówki tracą ważność! Za utrudnienia przepraszamy.

 

O tym czy warto rozwijać się będąc seniorem opowiadać będzie Ewa Ryłko. Przed nami wykład zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zajęcia taneczne z Lindą Balonek startują w czwartek, 1 października!

Z przykrością (ale i z radością:) informujemy, że nie ma już wejściówek na niedzielny koncert Leny Czechowicz. Zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia!

Z nieukrywaną radością zapraszamy na pierwszy po długiej przerwie zapraszamy na wernisaż do naszej Galerii Szklanej. W najbliższy piątek (25 września) otworzymy wystawę prac Dobiesława Gały.

We wtorek (22 września) zapraszamy do ROK na drugie już w tym roku spotkanie słuchaczy zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. z Bogusławą Godzik porozmawiamy o ziołach i zielarstwie.

Koncertem Leny Czechowicz z zespołem zainaugurujemy nowy sezon artystyczny w ROK! Zapraszamy w niedzielę 27 września do naszej Sali Koncertowej!

Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na wyjątkowy seans! Obejrzymy film "Oświęcim Praga"

To już ostatni wakacyjny seans w plenerze. Gwiazdy światowego kina: Antonio Bandera i Penelope Cruz w filmowym dziele Pedro Almodovara "Ból i blask".

Uwaga! Zaplanowane na 16 sierpnia Święto Miasta przeniesione z Rynku na patio CAZ przy ul. Słowackiego 15!

KWIW na naszej Wakacyjnej Scenie ROK. W najbliższą środę (12 sierpnia) KIWI zagra na patio CAZ (w razie deszczu w Auli CAZ). Zapraszamy!

Teatr Blaszany Bębenek ze spektaklem Pinokio, akcja plastyczna a później seans w plenerowym kinie ROK. Zapraszamy do Rudz w najbliższy piątek (14 sierpnia).

Plac zabaw w Laskowej (w razie deszczu - szkoła) będą areną kolejnego letniego pikniku z ROK-iem. Zapraszamy już w poniedziałek (10 sierpnia).

Mieszkańców zatorskiego osiedla Bugaj zapraszamy na Złotą rybkę!

Niesamowite "Smocze historie", akcja plastyczna i seans w plenerowym kinie! Zapraszamy mieszkańców Podolsza na plac przed szkołą! Spotkajmy się!

Spektakl dla dzieci o Franku- włóczędze, koncert Zatorskiej Orkiestry Dętej, zespołu Dzień Dobry oraz Janusza Radka! 16 sierpnia piknik 'Zatorskie tradycje" na Rynku!

Przygody Milusia i Miłasi. Zapraszamy na plenerowy spektakl dla najmłodszych w najbliższą niedzielę, 2 sierpnia, na patio CAZ w Zatorze.

Spektakl "Smocze historie" oraz "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże" w plenerowym kinie! Zapraszamy na plac przy Domu Ludowym w Palczowicach!

Rodzinny piknik oraz plenerowy seans! Zapraszamy mieszkańców Grodziska w najbliższy poniedziałek (3 sierpnia) na plac przy szkole!

5 sierpnia kolejny plenerowy seans! Zapraszamy na patio CAZ. Początek seansu o 21:00.

Zachęcamy do pobrania naszej ulotki z imprezami, które przygotowaliśmy dla Was na te wakacje!

Agnieszka Grochowicz z akompaniamentem Jarosława Olszewskiego wystąpią w najbliższą środę w Zatorze. Zapraszamy na kolejny plenerowy koncert na patio CAZ. 

W imieniu naszym, Rady Sołeckiej Łowiczek, Koła Gospodyń Wiejskich w  Łowiczkach oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Zatorze zapraszamy na wakacyjny plener z ROK-iem! To już w najbliższą sobotę, 25 lipca!

Najpierw rodzinny piknik i spektakl "Kot w butach" w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek, a później plenerowe, rodzinne oglądanie. Zapraszamy do Trzebieńczyc!

Zapraszamy na kolejny seans w naszym Letnim Kinie ROK. Tym razem obejrzymy film SAMBA.

Nie ma to jak razem coś zmalować! Kreatywnie z mamą to zajęcia online dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich mam. 

Co zrobić, kiedy bezpośredni kontakt jest utrudniony a dziecko aż rwie się do zabawy przy dźwiękach? Zapraszamy na nasze umuzykalniające zajęcia dla maluszków online!

Małgorzata Szybisty zaśpiewa a Oskar Racułt będzie jej akompaniował. Zapraszamy na nastrojowy koncert w plenerze zatytułowany "Muzyką pisane".