Święto Karpia to nie jedyna plenerowa impreza w Zatorze w te wakacje. 21 lipca zapraszamy na Folkowy Show z Redlinem oraz zespołami: The Crush i Krzikopa.

Zespołu Redlin w Zatorze przedstawiać nie trzeba, ale dla przypomnienia odsyłamy na stronę zespołu.

Krzikopa nowocześnie odradza muzyczne tradycje Górnego Śląska. Bazują na starych ludowych przyśpiewkach, i tradycyjnych instrumentach (akordeon, skrzypce) i technikach śpiewu (biały śpiew), lecz dodają do tego nowoczesne dźwięki elektroniki oraz post-rockową perkusję. To powoduje, że muzyka ta odżywa i ma szansę znów cieszyć się popularnością jaką miała pierwotnie, co czyni przygodę z Krzikopą unikatową podróżą w czasie i przestrzeni. Więcej o zespole tutaj.

The Crush to grupa muzyczna z pasją, doświadczeniem i ponadprzeciętną zdolnością wywoływania uśmiechu u odbiorców. Muzyka rozrywkowa to duże wyzwanie i wymagająca, systematyczna praca, której poświęcamy się w całości. Skład zespołu to zwariowani, pełni energii i optymizmu muzycy, którzy wspaniale czują się w swoim towarzystwie i czerpią ogromną satysfakcję z każdej wspólnie zagranej imprezy. Nasze wykształcenie, doświadczenie oraz praca na różnych scenach i z różnymi muzykami, pozwala nam na swobodne poruszanie się w różnych gatunkach muzycznych, które porywają do zabawy nawet tych najbardziej wymagających. Więcej informacji tutaj.

Początek Show o 15 na Rynku w Zatorze. Prócz muzyki czeka nas i nasze dzieci sporo fajnej zabawy. Więcej o wakacjach z ROK-iem tutaj.