Już wiemy, w jakiej kolejności zobaczymy Wasze występy podczas Festiwalu Tańca Zator 2019!

Ważne informacje: Opublikowany harmonogram jest ostateczny i nie ma możliwości wprowadzania zmian w kolejności występów.
Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o przybycie nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem występów w danej kategorii

Festiwal Tańca Zator 2019

Sobota  30 marca 2019,  godz.11.00

 

Gr III

Domy Kultury (zespoły)

  1. MAŁY FLEX" W krainie kwitnącej wiśni" MDK Rybnik
  2. Formacja KOLOR MDK "Prażakówka" Ustroń
  3. Formacja ECHO MDK "Prażakówka" Ustroń
  4. REAKTYWACJA "Przygotowania do ślubu" MOK Żory
  5. MINI MINI "That is show" CK Podgórza – Ośrodek Ruczaj
  6. TORNADO JUNIOR MOK Pszów
  7. MINI ISKIERKI "PO zmroku" WDK Syrynia
  8. Mażoretki ONE STEP "Step of happiness" GCK Polanka Wielka
  9. CHEERLEADERS SHINE "Cheer dance" GCK Polanka Wielka
  10. BAD ONE "Hip hop mix" CKiP Brzeźnica
  11. KLEKS "Flinstonowie" ROK Zator
  12. MIX "Nie mam korzeni, jestem z ziemi" ZSP Graboszyce
  13. MODERNA "Pod batutą" WCK Wadowice
  14. POWER DANCE "Umrella dance" GOK Spytkowice

Domy Kultury (duety)

  1. Antonina Pustelnik i Julia Solich "Zabawa w chowanego" MOK Żory
  2. Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów

Domy Kultury (soliści)

  1. Julia Kowalek MOK Pszów

 

Szkoły Tańca (zespoły)

  1. FLASH DANCE CREW "Kosmyczny lot" Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój
  2. FLEX JUNIOR "Streetdance`owe pląsy" STiF FLEX Spytkowice
  3. IMPULS TEAM STiF IMPULS Wadowice
  4. FIZZ "Być jak oni" STiF FINEZZ Wadowice
  5. FUZJA "Infekcja" STiF FINEZZ Wadowice
  6. DINO BOYS "Podziemny rytm"  Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  7. MAŁE DINO 1 "Na wycieczce w Paryżu"  Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  8. MAŁE DINO 2 " Przemiana"  Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  9. FT CHILLI "Shooping" ST PRESTIŻ Oświęcim
  10. FT PRINCESSKI "Szkoła" ST PRESTIŻ Oświęcim
  11. FT MSGIC STARS "Mamma mia" ST PRESTIŻ Oświęcim
  12. FT ENERGY "Czarne koty" ST PRESTIŻ Oświęcim
  13. FT CZADERKI "Italiano" ST PRESTIŻ Oświęcim
  14. FT KREJZOLKI "ST PRESTIŻ Oświęcim

Szkoły Tańca (duety)

  1. Duet Impuls Team – Maja  Kłaput i Zofia Bobik STiF IMPULS Wadowice
  2. Duet Impuls Team – Nikola Giermańska i Aleksandra Bryzek STiF IMPULS Wadowice
  3. Duet Impuls Team – Julia Łężniak i Wiktoria Jamróz STiF IMPULS Wadowice
  4. Magdalena Szczerbik i Anita Wilk "Motyle i ćmy" WDK Frydrychowice

Szkoły Tańca (soliści)

  1. Maja Imołek "-"MDK Rybnik
  2. Nadia Paciorek "Pułapka" Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  3. Anna Gurdek "Walka z nieznajomym" STiF FINEZZ Wadowice

 

ROZDANIE NAGRÓD OK. godz. 13.45

 

 

 

 

Sobota 30 marca 2019, godz. 14.45

GR IV

Domy Kultury (zespoły)

  1. FLEX MDK Rybnik
  2. PRESTO "Where is begin" OPP Wadowice
  3. TORNADO MAX MOK Pszów
  4. PULS "Ukryć.Otworzyć.Patrzeć" GOKiC Mucharz – filia Jaszczurowa
  5. MROK "Stary zamek" WDK Frydrychowice
  6. ISKIERKI "Tam, gdzie, Afryka dzika" WDK Syrynia
  7. CHEERLEADERS EXTREME "Cheer dance" GCK Polanka Wielka
  8. MAŻORETKI QUEEN STEP "In the dance march" GCK Polanka Wielka
  9. SZAŁ "Herbatka u kapelusznika" ROK Zator
  10. VENA TEAM CHEERLEADERS II "Vena – max" LKS Tarnawianka Tarnawa Dolna
  11. HOKUS POKUS "The red power" GOKiC Mucharz – filia Jaszczurowa
  12. RÓWNOWAGA "Octopeda" WCK Wadowice

Domy Kultury (duety)

  1. Sonia Olejnik i Piotr Wawrzynek MDK Rybnik
  2. Karolina Mikołajec i Magdalena Szweter " " MDK Rybnik
  3. Roksana Stanek i   WDK Frydrychowice
  4. Natalia Wilk i Oliwia Wcisło "Biegnij" WDK Frydrychowice

Domy Kultury (soliści)

  1. Magdalena Bloch MDK Rybnik

Szkoły Tańca (zespoły)

  1. BULLETPROOF "Bulletproof" STiF FLEX Spytkowice
  2. FLEX "The way you make me feel" STiF FLEX Spytkowice
  3. NOŁ PROBLEM  STiF FINEZZ Wadowice
  4. EZZ "Droga do wojny" StiF FINEZZ Wadowice
  5. GRUPA DINO 1 "Nobody knows me" Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  6. FT CHOCO "Black woman" ST PRESTIŻ Oświęcim

Szkoły Tańca (soliści)

  1. Amelia Bucka "Patrzę, ale nie widzę" STiF FINEZZ Wadowice

ROZDANIE NAGRÓD OK. godz.17.00

 

Sobota 30 marca 2019, godz. 17.30

GR V

Domy Kultury (zespoły)

  1. REFLEX "Pan i Driady" MDK Rybnik
  2. LARIS " Dźwięki życia" CK Podgórza – Ośrodek Ruczaj
  3. TORNADO DREAM TEAM " -" MOK Pszów
  4. TORNADO NEW SENIOR " " MOK Pszów
  5. SZAFIR "Freedom" WDK Syrynia
  6. ALE BABKI "Taniec musicalowy"
  7. PRETTY WOMAN "Hot jazz" OCK Oświęcim
  8. DE FACTO "Demo" WCK Wadowice

Domy Kultury ( duety)

  1. Agnieszka i Klaudia Gorasdza "-" MDK Rybnik
  2. Alicja Wołoszyn i Wiktoria Hogiel " " MOK Pszów

Szkoły Tańca (zespoły)

  1. GRUPA DINO 1 "Wybacz" Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  2. GRUPA DINO BOYS TEAM "Black crew" Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów

ROZDANIE NAGRÓD OK. godz. 18.30

 

Niedziela 31 marca 2018, godz. 13.45

GR I

Domy Kultury  (zespoły)

  1. BUM " Hip hop mix" ROK Zator
  2. HOP "Hip hop mix" ROK Zator
  3. MINI MINI " " Miejskie Przedszkole nr 15 Oświęcim

Szkoły Tańca  (zespoły)

  1. FUN "Mickey Mouse"  Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój 
  2. GRUPA DINO BABY 1 "Figlarne małpki" Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  3. GRUPA DINO BABY 2 " Wścibskie nosy" Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  4. FT ZAJĄCZKI " " ST PRESTIŻ Oświęcim
  5. FT PEREŁKI "Haj mama" ST PRESTIŻ Oświęcim

 

ROZDANIE NAGRÓD OK. godz. 14.30

 

 

Niedziela 31 marca 2019, godz. 15.15

GR II

Domy Kultury (zespoły)

  1. IMPULS "doop" CK Podgórza – Ośrodek Ruczaj
  2. MINI REAKTYWACJA "Pszczółki" MOK Żory
  3. MINI FLEX "Jeż to fajny zwierz" MDK Rybnik
  4. FIGIEL "Światełko" MDK Rybnik
  5. IMPULS DZIECI "Tajemnicze pudło" DK Rybnik – Niedobczyce
  6. TORNADO KIDS " " MOK Pszów
  7. MINI MINI "Trole" ROK Zator
  8. MIGOTKI "Dziecięce disco" WDK Frydrychowice
  9. PINKI "Hip hop mix" CKiP Brzeźnica
  10. BEST "Snow white" ROK Zator
  11. VENA TEAM CHEERLEADERS I "Vena mix" LKS Tarnawianka Tarnawa Dolna
  12. ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO "Miotlarz" ROK Zator
  13. AKUKU "Skrzydlaty pył" WCK Wadowice

Domy Kultury ( duety)

  1. Zofia Oślizło i Maja Zielińska " " MDK Rybnik
  2. Dominika Mirosławska "   " MDK Rybik

Szkoły Tańca  (zespoły)

  1. MINI FLASH DANCE "Poczta" Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój
  2. MINI IMPULS TEAM " " STiF IMPULS Wadowice
  3. FINEZZ DANCE " " STiF FINEZZ Wadowice
  4. ECHO " Mamy siebie" STiF  FINEZZ Wadowice
  5. GRUPA DINUSIE 2 " Super paczka" Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  6. GRUPA DINUSIE 1 "Pocahontas" Rewia dziecięco – młodzieżowa "DINO" Andrychów
  7. FT CINIMINIS "  " ST PRESTIŻ Oświęcim
  8. FT BŁYSKAWICE "Rewolucje kuchenne" ST PRESTIŻ Oświęcim
  9. FT MOTYLKI "Strong woman" ST PRESTIŻ Oświęcim
  10. PIRUET "Wola kwiatów" ST DANCE PASSION Jastrzębie Zdrój

Szkoły Tańca (soliści)

  1. Amanda Kozina " Przezwyciężyć strach" STiF FINEZZ Wadowice
  2. Marlena Kwartnik "Zatrzymać się w biegu" STiF FINEZZ Wadowice

ROZDANIE NAGRÓD OK. godz. 17.00