Oferujemy wynajem sceny mobilnej, idealnej do obsługi medialnej imprez plenerowych.
Nasza scena mobilna to profesjonalna estrada wyposażona w zadaszenie i siatki ochronne (przewiewne lub gładkie) na plecach sceny i jej bokach w kolorze czarnym. Scena w estradzie mobilnej jest wykonana z profili aluminiowych pokrytych atestowaną, wodoodporną płytą antypoślizgową, która gwarantuje wysoką odporność na obciążenia. Dostęp do sceny ułatwiają 2 kpl. schodów z poręczą. Dla bezpieczeństwa estrada jest wyposażona w barierki zabezpieczające boki i tył sceny. Aluminiowe, estetyczne profile pozwalają na zamontowanie urządzeń technologi sceny w różnych konfiguracjach.

Scena po rozłożeniu posiada wymiary:
szerokość - 7,5 m; głębokość - 6,0 m; wysokość podłogi - 1,1 m
wysokość od podłogi do dachu - 3,5 m; wysokość całkowita - 4,9 m

Mimo swojego mobilnego charakteru, scena po rozłożeniu wygląda estetycznie i profesjonalnie.

Sprawia to że, nadaje się ona znakomicie do występów scenicznych, pikników, festynów, koncertów, wieców, spotkań oraz wszelkich innych imprez plenerowych. Scena ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna estrada w atrakcyjnej cenie. Estrada, która zabezpieczy występy przed kaprysami pogody i będzie jednocześnie szybka w montażu oraz komfortowa w użytkowaniu!

Koszt wynajmu estrady mobilnej wynosi od 2000 zł netto za dobę. W cenę wliczony jest koszt montażu, demontażu i transportu na terenie gminy Zator. Koszt transportu poza gminę jest kalkulowany indywidualnie. Przy wynajmie sceny na dłuższy okres oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe.