Jury Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska” organizowanego w ramach projektu „Historia Solidarności w Małopolsce” wybrało tych, którzy wystąpią w etapie wojewódzkim konkursu.
Lista uczestników zakwalifikowanych do przesłuchań etapu wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Wolna Polska” organizowanego w ramach projektu „Historia Solidarności w Małopolsce”, którzy zaprezentują się w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze, Plac Jana Matejki 1, w dniu 10 czerwca, o godz. 10.00.
Prezentacje odbędą się w obowiązującym rygorze sanitarnym, w związku z czym zwracamy się z prośbą o maksymalne ograniczenie ilości opiekunów towarzyszących uczestnikom.
I kategoria wiekowa (kl.I-III):
- Lena Jurasz – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Graboszycach
- Emilia Szczygieł – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Graboszycach
- Anna Banik – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Naprawie
- Wojciech Grubka- Szkoła Podstawowa we Włosienicy
- Martyna Stachura – Szkoła Podstawowa we Włosienicy
- Aleksandra Karweta – Szkoła Podstawowa we Włosienicy
- Antoni Trzepala – Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach
- Agnieszka Święch – Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach
- Mariola Gubała – Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach
II kategoria wiekowa (kl.IV-VI):
- Karolina Bylica – Szkoła Podstawowa w Bysinie
- Anna Góralik – Szkoła Podstawowa w Bysinie
- Jakub Góralik – Szkoła Podstawowa w Bysinie
- Hanna Firek – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Chełmku
- Monika Stachura – Szkoła Podstawowa we Włosienicy
- Amelia Ambroży – Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach
- Milena Gubała – Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach
- Marcela Wysogląd – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
- Malwina Bogdan – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
10. Julia Michalak – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
III Kategoria wiekowa (kl.VII-VIII)
- Adrianna Skawińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Graboszycach
- Gabriela Wawro – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ryczowie
- Szymon Żegleń – Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach
- Amelia Wysogląd – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
- Julia Mrozik – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
- Zuzanna Ocieczek – Szkoła Podstawowa w Wieprzcu
I V kategoria wiekowa (szkoły średnie):
1. Aleksandra Kantorska – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy
UWAGA!
Jeżeli uczestnicy zakwalifikowani do przesłuchań „na żywo” będą korzystać z podkładu muzycznego, to muszą go przesłać w formie elektronicznej w formacie audio/MP3 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do dnia 31 maja (prosimy również o zabranie ze sobą kopii utworu na nośniku typu pendrive)