Zatorska publiczność zna Annę Dębską przede wszystkim z jej tanecznych dokonań. 13 września będziemy mogli poznać kolejny z wielu talentów Anny, śpiew. Zapraszamy na koncert zatytułowany "Summertime" podczas pikniku na pożegnanie lata!

Teatr VIS a VIS ma przyjemność zaprosić Państwa w wyjątkową, muzyczną: wokalną i taneczną podróż w czasie i przestrzeni do czasów, kiedy rodziły się legendy i ikony popkultury…

Rytm dyskoteki, rozbłyski świateł kolorofonów, roztańczony tłum na parkiecie…

Oto klimat DISCO…

Ale DISCO to nie tylko muzyka, to także styl i moda, które królowały niepodzielnie w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych minionego stulecia… (dwudziestego wieku)

ANA DĘBSKA to znakomita wokalistka i prawdziwy wulkan energii… 

W swoim popisowym DISCO SHOW największe przeboje muzyki DISCO i POP zaśpiewa dla Państwa artystka Teatru VIS A VIS, aktorka scen muzycznych -  obdarzona niesamowitym głosem ANNA DĘBSKA.

Podczas SHOW zabrzmią największe hity, takie jak: One way ticket, River Blue, Ymca, Rivers of Babylon i inne znane i lubiane przeboje…

Usłyszycie przeboje zespołów takich, jak: ABBA, Boney M, Vaya Con Dios, Eruption, Smokie, Hot Stuff, The Pointer Sisters, Tiny Turner, Eltona Johna i innych kultowych zespołów z tamtej epoki… Epoki DISCO… 

Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej. 

Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie - w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca.
Teatr VIS A VIS to kieszonkowe Variété... Teatr wystawiający przede wszystkim spektakle kameralne, zwłaszcza muzyczne, wokalne i taneczne - także w formie kameralnych widowisk plenerowych...Twórcą, dyrektorem i reżyserem Teatru VIS A VIS jest Bartłomiej Piotrowski - impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk i koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych.