Pomagamy Ewelinie! Kochani! W imieniu swoim oraz pracowników instytucji kultury z całej okolicy prosimy Was o wsparcie zbiórki na leczenie naszej koleżanki Eweliny Baklarz, pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Liczy się każda złotówka, liczy się każda minuta!

Proboszcz zatorskiej parafii oraz Burmistrz Zatora zapraszają na sobotnią uroczystość. Podczas uroczystej Mszy św. patronem miasta i gminy zostanie św Roch. Przypomnijmy, Stolica Apostolska zgodziła się na wniosek zatorskiej Rady Miejskiej jednej z poprzednich kadencji i od soboty św. Roch będzie patronem miasta i gminy.

Publiczna Biblioteka w Zatorze oraz jej placówki filialne w Podolszu i w Rudzach wznawiają swoją działalność z dniem 5 maja 2020 r. w dotychczasowych godzinach pracy z wyłączeniem sobót.

Dotacje dla obszaru Doliny Karpia w 2020 roku.

Ze smutkiem informujemy, że w związku z sytuacją w Polsce i na świecie, Święto Karpia Zator 2020 zostaje odwołane! 

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Marka Studnickiego, poety, gawędziarza, pilota wycieczek, wrażliwej duszy i Przyjaciela.

Od dziś kupisz bilety na niektóre nasze imprezy przez Internet!

Artystyczna Kolonia Letnia w Gdańsku dla uczestników zajęć edukacyjnych i artystycznych Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze w terminie 25
lipca - 3 sierpnia 2019 r. Pełny koszt pobytu to 1200,00 zł. Bardzo prosimy osoby, które dokonywały wstępnej rezerwacji o potwierdzenie, odbiór karty uczestnictwa.

15 grudnia zaczynamy nasz świąteczny jarmark. Zachęcamy wszystkich handlowców, producentów regionalnej żywności, rękodzielników, hodowców karpia do uruchomienia własnych stoisk na zatorskim Rynku. Szczegóły w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze pod numerem telefonu: 338412166. Szczegóły jarmarku tutaj.

Zmiany! Zmiany! Zmiany! Oddajemy Wam nową stronę internetową ROK Zator! Naszym zamierzeniem było stworzenie praktycznego, przejrzystego serwisu, który będzie dobrze i szybko otwierał się na wszystkich urządzeniach. Nowością jest kalendarium wydarzeń, dzięki któremu, mamy nadzieję, nie przegapicie interesujących Was wydarzeń!