W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną, zawieszeniem zajęć w szkołach oraz zakazem poruszania się dzieci bez opieki w godz. 8:00-16:00, zdecydowaliśmy o tymczasowym zawieszeniu zajęć grupowych. W sprawie ustalenia nowej formy zajęć będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie.

W związku z sytuacją epidemiologiczną zawieszamy do odwołania stacjonarną gimnastykę dla dorosłych (w poniedziałki) oraz aerobik (we wtorki).

Zachęcamy do głosowania na zatorskie warsztaty "W drodze ku dojrzałości". Link do głosowania znajdziecie tutaj.

Szanowni Państwo! W związku z pandemią koronawirusa i umieszczeniem powiatu oświęcimskiego na liście powiatów "czerwonych" odwołujemy zaplanowany na niedzielę (18 października) spektakl dla dzieci. Do odwołania ze wszystkimi zajęciami dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku przenosimy się do internetu. Pozostałe zajęcia odbywają się normalnie. Trzymajcie się zdrowo!

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś. P. Andrzeja Żwawy. Pan Andrzej towarzyszył nam od zawsze, prawie wszędzie. Przyjeżdżał swoim niewielkim, dostawczym samochodem, rozkładał wykonane przez siebie wiklinowe wspaniałości, wyciągał wiklinę i narzędzia. - Dzień dobry Pani Elu, jestem - witał się zawsze. Cierpliwie, z ogromną życzliwością opowiadał, o tym co robi, pokazywał, tłumaczył. Jak to będzie zorganizować teraz piknik, spotkanie, warsztaty bez Pana Andrzeja?

Niebo zyskało, my straciliśmy...

Spoczywaj w pokoju!

 

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrektor i pracownicy

Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze

Pomagamy Ewelinie! Kochani! W imieniu swoim oraz pracowników instytucji kultury z całej okolicy prosimy Was o wsparcie zbiórki na leczenie naszej koleżanki Eweliny Baklarz, pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Liczy się każda złotówka, liczy się każda minuta!

Proboszcz zatorskiej parafii oraz Burmistrz Zatora zapraszają na sobotnią uroczystość. Podczas uroczystej Mszy św. patronem miasta i gminy zostanie św Roch. Przypomnijmy, Stolica Apostolska zgodziła się na wniosek zatorskiej Rady Miejskiej jednej z poprzednich kadencji i od soboty św. Roch będzie patronem miasta i gminy.

Publiczna Biblioteka w Zatorze oraz jej placówki filialne w Podolszu i w Rudzach wznawiają swoją działalność z dniem 5 maja 2020 r. w dotychczasowych godzinach pracy z wyłączeniem sobót.

Dotacje dla obszaru Doliny Karpia w 2020 roku.

Ze smutkiem informujemy, że w związku z sytuacją w Polsce i na świecie, Święto Karpia Zator 2020 zostaje odwołane! 

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Marka Studnickiego, poety, gawędziarza, pilota wycieczek, wrażliwej duszy i Przyjaciela.

Od dziś kupisz bilety na niektóre nasze imprezy przez Internet!

Artystyczna Kolonia Letnia w Gdańsku dla uczestników zajęć edukacyjnych i artystycznych Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze w terminie 25
lipca - 3 sierpnia 2019 r. Pełny koszt pobytu to 1200,00 zł. Bardzo prosimy osoby, które dokonywały wstępnej rezerwacji o potwierdzenie, odbiór karty uczestnictwa.

15 grudnia zaczynamy nasz świąteczny jarmark. Zachęcamy wszystkich handlowców, producentów regionalnej żywności, rękodzielników, hodowców karpia do uruchomienia własnych stoisk na zatorskim Rynku. Szczegóły w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze pod numerem telefonu: 338412166. Szczegóły jarmarku tutaj.

Zmiany! Zmiany! Zmiany! Oddajemy Wam nową stronę internetową ROK Zator! Naszym zamierzeniem było stworzenie praktycznego, przejrzystego serwisu, który będzie dobrze i szybko otwierał się na wszystkich urządzeniach. Nowością jest kalendarium wydarzeń, dzięki któremu, mamy nadzieję, nie przegapicie interesujących Was wydarzeń!