Spotkanie konsultacyjne w ramach tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju Doliny Karpia na lata 2023-2027.

Wsparcie przygotowawcze to wielokierunkowy proces, który pozwala przygotować Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie Dolina Karpia do pisania Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR).

Trwa zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy. Przypominamy kilka ważnych informacji.

Dziś, 1 grudnia,  dotarła do nas wiadomość o śmierci prof. dr. hab. Stanisława Tabisza, artysty, profesora ASP w Krakowie, byłego rektora tej zaprzyjaźnionej z nami uczelni.

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!

Zajęcia stałe wracają do trybu stacjonarnego! Harmonogram zajęć znajdziesz  >>>TUTAJ<<<

W dniu 1 kwietnia 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Stowarzyszenie Dolina Karpia w I kwartale 2021 roku będzie ogłaszało nabory wniosków w ramach kilku przedsięwzięć. 

Zbieramy na WOŚP z Bankiem Spółdzielczym w Zatorze! 

Kartonowy model zatorskiego kościoła w skali 1:100 już do kupienia! Kosztuje 20 zł i można go kupić w ROK lub w Bibliotece!

Ceramiczna choinka, aniołek, a może kreatywna niespodzianka dla Twojego dziecka? Mamy świetną ofertę na Boże Narodzenie!

Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia w Zatorze ogłasza nabór na stanowisko księgowego w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze.

Wygląda jak prawdziwy! Powstał kartonowy model kościoła w Zatorze. Autorem prototypu jest Łukasz Fuczek z Przeciszowa. 

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju do końca listopada zawieszamy wszystkie zajęcia stacjonarne. Większość instruktorów proponuje zajęcia online. Wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali, prosimy o kontakt. Do zajęć można przystąpić w każdej chwili.

Zapraszamy na naszą stronę rokzator.pl, naszego facebook’a i nasz kanał na Youtube.

Miło nam poinformować że wniosek "Zatorska Orkiestra Dęta – start!" otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu "Małopolskie Orkiestry Dęte 2020" organizowanego przez samorząd Województwa Małopolskiego.

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną, zawieszeniem zajęć w szkołach oraz zakazem poruszania się dzieci bez opieki w godz. 8:00-16:00, zdecydowaliśmy o tymczasowym zawieszeniu zajęć grupowych. W sprawie ustalenia nowej formy zajęć będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie.

W związku z sytuacją epidemiologiczną zawieszamy do odwołania stacjonarną gimnastykę dla dorosłych (w poniedziałki) oraz aerobik (we wtorki).

Zachęcamy do głosowania na zatorskie warsztaty "W drodze ku dojrzałości". Link do głosowania znajdziecie tutaj.

Szanowni Państwo! W związku z pandemią koronawirusa i umieszczeniem powiatu oświęcimskiego na liście powiatów "czerwonych" odwołujemy zaplanowany na niedzielę (18 października) spektakl dla dzieci. Do odwołania ze wszystkimi zajęciami dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku przenosimy się do internetu. Pozostałe zajęcia odbywają się normalnie. Trzymajcie się zdrowo!

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś. P. Andrzeja Żwawy. Pan Andrzej towarzyszył nam od zawsze, prawie wszędzie. Przyjeżdżał swoim niewielkim, dostawczym samochodem, rozkładał wykonane przez siebie wiklinowe wspaniałości, wyciągał wiklinę i narzędzia. - Dzień dobry Pani Elu, jestem - witał się zawsze. Cierpliwie, z ogromną życzliwością opowiadał, o tym co robi, pokazywał, tłumaczył. Jak to będzie zorganizować teraz piknik, spotkanie, warsztaty bez Pana Andrzeja?

Niebo zyskało, my straciliśmy...

Spoczywaj w pokoju!

 

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrektor i pracownicy

Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze

Pomagamy Ewelinie! Kochani! W imieniu swoim oraz pracowników instytucji kultury z całej okolicy prosimy Was o wsparcie zbiórki na leczenie naszej koleżanki Eweliny Baklarz, pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Liczy się każda złotówka, liczy się każda minuta!