Szanowni Państwo! Dziś, jutro oraz we wtorek po świętach w ROK-u nie ma zajęć!

ROK Zator jest organizatorem Jarmarku Zatorskie Odpusty, który odbędzie się w dniu 28 kwietnia na Zatorskim Rynku. W związku  z imprezą na płycie Rynku będzie rozłożona scena, wioska rękodzieła, stragany zabaw i warsztaty dla dzieci, stoiska kulinarne. Główne miejsce rozłożenia straganów odpustowych będzie na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na Rynek możemy przyjąć tylko kilka stoisk (konieczność wcześniejszej rezerwacji, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Od dziś kupisz bilety na niektóre nasze imprezy przez Internet!

Artystyczna Kolonia Letnia w Gdańsku dla uczestników zajęć edukacyjnych i artystycznych Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze w terminie 25
lipca - 3 sierpnia 2019 r. Pełny koszt pobytu to 1200,00 zł. Bardzo prosimy osoby, które dokonywały wstępnej rezerwacji o potwierdzenie, odbiór karty uczestnictwa.

15 grudnia zaczynamy nasz świąteczny jarmark. Zachęcamy wszystkich handlowców, producentów regionalnej żywności, rękodzielników, hodowców karpia do uruchomienia własnych stoisk na zatorskim Rynku. Szczegóły w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze pod numerem telefonu: 338412166. Szczegóły jarmarku tutaj.

Zmiany! Zmiany! Zmiany! Oddajemy Wam nową stronę internetową ROK Zator! Naszym zamierzeniem było stworzenie praktycznego, przejrzystego serwisu, który będzie dobrze i szybko otwierał się na wszystkich urządzeniach. Nowością jest kalendarium wydarzeń, dzięki któremu, mamy nadzieję, nie przegapicie interesujących Was wydarzeń!