Zapraszamy na wyjątkowy koncert utworów Anny German w wykonaniu Marzeny Michalczyk - Tylek przy akompaniamencie Marcina Kurcza.

Prezentujemy Państwu koncert utworów Anny German "Pomyśl o mnie" - której życiorys i twórczość jest doskonale znana, zarówno starszej publiczności, jak i młodemu pokoleniu. A to zapewne za sprawą ponadczasowej muzyki, jak i tekstów piosenek, które zaskakują swoją aktualnością. Wspaniała artystka, której udało się zrobić międzynarodową karierę, laureatka wielu festiwali w Polsce i za granicą. Wokalistka z wielkim potencjałem. Odeszła za wcześnie... Na szczęście zostały po niej wspaniałe piosenki, które przybliżą Państwu:

Marzena Michalczyk - Tylek wokalistka estradowa i klasyczna, obdarzona ciepłym, lirycznym sopranem,studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim. Ukończyła z wyróżnieniem klasę śpiewu solowego w PSM II st. Im. Mieczysława Karłowicza. Bierze udział w licznych przedsięwzięciach zarówno muzycznych jak i teatralnych. W roku 2016 wzięła udział w spektaklu ' Amadeus' gdzie rolę Konstancji Mozart odgrywała wśród takich osobistości jak Jerzy Glybin, Mateusz Znaniecki czy Grzegorz Eckert. Laureatka Śląskiego Konkursu Wokalnego: 2014 - III miejsce, 2016 - II miejsce. Wyróżnienie podczas przesłuchań makroregionalnych CEA we Wrocławiu 2016. Perła Powiatu Krakowskiego 2012. Od 2011 roku współpracuje z licznymi Agencjami Artystycznymi, zespołami, muzykami, solistami, ośrodkami kultury czy kościołami. Koncertuje z szerokim wachlarzem repertuarowym m.in od 6 lat nieprzerwanie wykonuje utwory Anny German w całej Polsce.Z tym programem zagrała już ponad 150 udanych koncertów!

Marcin Kurcz - pianista, kompozytor, aranżer i kierownik muzyczny zespołu. Ma za sobą miliony kilometrów przejechanych w trasach koncertowych i tysiące udanych koncertów w Polsce, jak i poza jej granicami. Jego głowa jest pełna pomysłów - jest w stanie pięknie zaaranżować każdy utwór - i w ten sposób uratował już niejedną piosenkę. :) W wolnych chwilach komponuje muzykę dla telewizji.

 

Repertuar koncertu to m.in. takie utwory, jak:
 ”Nie żałuj” , „Być może”,  „Jedna chwila wystarczyła” , „Pomyśl o mnie”, „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”, a także dowcipne „Weź mnie jak kota w worku”.
Na koncert zapraszamy 20 października 2021 roku. Bezpłatne wejściówki do odbiory w sekretariacie ROK bądź >>>TUTAJ<<<.