ROKVitaNews

bezpłatne zajęcia dziennikarskie dla młodzieży, praca przy powstawaniu serwisów informacyjnych

Prowadzą dziennikarze portalu „Kulturalny Powiat”

ROKBand

młodzieżowy zespół wokalno – instrumentalny

Prowadzą: Katarzyna Szybisty, Bartosz Gacia

AMA Akademia Młodego Animatora

bezpłatne zajęcia z animacji kulturalnej i organizacji imprez

Prowadzi Elżbieta Mostowik

Zatorska Orkiestra Dęta – sekcja młodzieżowa

bezpłatne zajęcia nauki gry na instrumentach dętych, przygotowanie do gry w orkiestrze

Kapelmistrz Łukasz Jabcoń

Dziennikarstwo i świat mediów

poznawanie gatunków dziennikarskich, analiza materiałów informacyjnych, poznawanie pracy redakcji prasowych, radiowych i telewizyjnych, możliwość publikacji w „Życiu Zatora”

Raz w miesiącu wg harmonogramu

Prowadzi Łukasz Dziedzic

Robotyka

grupowe warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat –  roboty budowane są w oparciu o klocki Lego WeDo i Lego Mindstorms, tajniki mechaniki, informatyki oraz innych dziedzin naukowych poprzez zabawę

SOBOTY: 29 września, 13 i 27 października, 10,17 i 24 listopada, 8 i 15 grudnia, 930-1030 (dla osób uczęszczających tylko na Robotykę), 1035-1135 (zajęcia dla osób uczęszczających na Robotykę i Laboratorium Młodego Naukowca)

Prowadzi RoboTim

opłata 100 zł za semestr

Mała Akademia Ceramiki

warsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, poznawanie technik, modelowanie, zdobienie, a następnie wykonywanie własnych prac ceramicznych 

CZWARTEK raz w miesiącu, 1500-1545

Prowadzą: Anna Momot, Małgorzata Płonka,

Angelika Rokowska

opłata miesięczna 15 zł

Laboratorium Młodego Naukowca

zajęcia dla wszystkich ciekawych świata dzieci wieku od 6 do 13 lat, które chciałyby poszerzyć swoje horyzonty. W trakcie zajęć będzie można poznać różne zjawiska z dziedziny chemii i fizyki i przekonać się, że bycie naukowcem jest „cool”.

SOBOTY: 29 września, 13 i 27 października, 10,17 i 24 listopada, 8 i 15 grudnia, 1140-1240

Prowadzi RoboTim

opłata 100 zł za semestr

INSTRUMENTY

indywidualne lekcje gry na perkusji, gitarze, pianinie, keyboardzie

PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK wg harmonogramu

Prowadzi Beata Jędra

SOBOTA wg harmonogramu

Prowadzi Sławomir Kowalczyk

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK wg harmonogramu

Prowadzi Jan Wieliczko

opłata 35 zł za każdą godzinę lekcyjną

Akademia rysunku

zajęcia dla  młodzieży (od 13 lat), poznawanie technik rysunkowych i malarskich, operowanie podstawowymi narzędziami plastycznymi oraz poznawanie znaczenia słów: kompozycja, światłocień, perspektywa, proporcje, tworzenie wielu prac w oparciu o zdobytą wiedzę

PIĄTEK, dwa razy w miesiącu, 1630-1800

Prowadzi Wiesław Pastuła

opłata miesięczna 50 zł

Zatorski Klub Szachowy

nauka i doskonalenie gry w szachy

WTOREK, 1530-1630

Prowadzi Marek Mroczek

Muzyczne przedszkole

bezpłatne zajęcia muzyczne dla grup przedszkolnych

wg harmonogramu

Prowadzi Bartosz Gacia

Grupa Teatralna

zajęcia z elementami autoprezentacji, ruchu scenicznego, interpretacji teksów, ćwiczenie dykcji

ŚRODA, 1530-1800

Prowadzi Katarzyna Szybisty

Plastyka dla malucha „Kolorowa Kraina”

zajęcia dla dzieci 3-4 letnich, kolorową krainę stworzą farby, kredki i różne materiały plastyczne w rękach najmłodszych

CZWARTEK raz w miesiącu, 1600-1645

Prowadzą: Anna Momot, Małgorzata Płonka,

Angelika Rokowska

opłata miesięczna 7 zł

Kółko Wokalne

zajęcia muzyczne w grupach wiekowych obejmujące interpretację wokalną tekstów

PONIEDZIAŁEK

1445-1530 - dzieci w wieku 6-7 lat

1530-1615 - dzieci w wieku 8-10 lat

Prowadzi Bartosz Gacia