Koncert Baranovskiego, The TreeX, Dzień Kobiet....oj będzie się działo w marcu w ROK!

Początek lutego to ferie, a potem mnóstwo, mnóstwo ciekawych propozycji na wieczory i poranki. Zapraszamy do lektury naszego planu na luty 2020!

Kolędy, pastorałki, jasełka a także teatr dla najmłodszych, dla dorosłych, koncerty......Tak wygląda styczeń 2020 w ROK-u!

Zachęcamy, namawiamy, czekamy na Was w ROK-u! Zerknijcie na nasz plan pracy na grudzień 2019!

Przygotowaliśmy dla Was nasz ROK-owy rozkład jazdy na listopad '19! 

Koncertem Blue Sounds rozpoczęliśmy nowy sezon artystyczny w ROK. Zapraszamy do lektury naszego planu pracy na październik!

To będzie bardzo intensywny początek roku w zatorskiej kulturze. Zerknijcie do naszego planu!

Sporo imprez w plenerze, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, konkursy, pokazy i festiwale. Wszystko jeszcze przed wakacjami! Zapraszamy do lektury planu pracy ROK na czerwiec 2019.

CARRANTUOHILL & Bob BALES, wcześniej kabaret NOWAKI (bilety niestety już wyprzedane) i duży Festiwal Harcerski a to nie koniec! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi planami na luty.

Zerknijcie na nasze kulturalne plany na maj 2019!

Święta, święta! Pod znakiem zbliżających się świąt upłynie grudzień w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze i naszych placówkach. Zerknijcie koniecznie do naszego planu!

Sporo atrakcji czeka nas w kwietniu! Zerknijcie na nasz plan działania!

Uroczystości związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości, warsztaty, koncerty wykłady i oczywiście nasze zajęcia stałe. To wszystko w listopadzie w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze. Zerknij, przeczytaj, zastanów się i zaplanuj sobie wyjście do ROK-u. Wszystkie wydarzenia, nie tylko z listopada znajdziesz w naszym kalendarzu.

Koncert Stanisława Soyki ale nie tylko! Zobaczcie na nasz plan działania na marzec!

Początek nowego roku akademickiego zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zajęcia stałe, koncerty, spotkania wykłady. Nowy sezon artystyczny rozpoczynamy naszym planem na październik. Zerknij, znajdź coś dla siebie. Do zobaczenia!