Pikniki, koncerty, seanse, spotkania. Po długim okresie "onlajnów", "zumów", "timsów" można się znowu spotykać! Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was w czerwcu!

Przedstawiamy Wam propozycje na wolny czas w maju! Spędźcie go z nami!

 

Tak wygląda nasz plan na kwiecień! Po raz kolejny mamy nadzieję, że to ostatni plan pracy bez bezpośrednich spotkań z Wami na koncertach, spektaklach, piknikach...

Marzec może być (być musi!) przełomowym momentem w naszych wzajemnych kontaktach. Publikujemy "ostrożny" plan działania na przedwiośnie i wiosnę z nadzieją, że będziemy mogli go zmodyfikować i spotkać się z Wami na warsztatach, koncertach , spektaklach osobiście!

Bardzo liczyliśmy na to, że sytuacja epidemiologiczna pozwoli na bezpośrednie spotkania, jednak jeszcze trochę musimy poczekać:( Zerknijcie na nasze plany na luty. Rozgrzejemy internetowe łącza między nami a Wami do czerwoności! :)

Zajęcia podczas ferii, spotkania, wykłady koncerty online, a jak sytuacja pozwoli, to może nawet i spotkania pod koniec miesiąca. Zapraszamy do zapoznania się z naszym planem pracy na styczeń.

Koncert Baranovskiego, The TreeX, Dzień Kobiet....oj będzie się działo w marcu w ROK!

Przedstawiamy Wam nasze plany na grudzień 2020!

Początek lutego to ferie, a potem mnóstwo, mnóstwo ciekawych propozycji na wieczory i poranki. Zapraszamy do lektury naszego planu na luty 2020!

Przewaga zajęć online. Tak wygląda nasz plan na listopad. Trudno. Takie czasy.

Kolędy, pastorałki, jasełka a także teatr dla najmłodszych, dla dorosłych, koncerty......Tak wygląda styczeń 2020 w ROK-u!

Tak wyglądają nasze plany na październik 2020! Zapraszamy do ROK!

Zachęcamy, namawiamy, czekamy na Was w ROK-u! Zerknijcie na nasz plan pracy na grudzień 2019!

Plan do pobrania tutaj

Przygotowaliśmy dla Was nasz ROK-owy rozkład jazdy na listopad '19!