Znamy już kolejność występów podczas Festiwalu Tańca Zator 2023!
Harmonogram prezentacji w FESTIWALU TAŃCA - przeglądzie małych form tanecznych
Niedziela 16 kwietnia 2023,
Ze względów organizacyjnych prosimy aby formacje taneczne przybywały na 15 minut przed rozpoczęciem podanej kategorii
godz. 12.30
Grupa III - Domy Kultury
- Julia Muszyńska – SP nr 1 Chrzanów
- Alicja i Karolina Ficek – MDK Rybnik
- Antonina Jerdanek i Maria Głąb – WDK Przybradz
- Paulina Cembala i Nicole Kwarciak – SP nr 2 Oświęcim
- Nicola Slężak i Barbara Grzenia – MD Rybnik
- ENTERNAL – ROK Zator
- MAŁY FLEX – MDK Rybnik
- MROK – WDK Frydrychowice (GOK Wieprz)
- GADUŁY – WDK Inwałd
- EFEKT – MDK Rybnik
Grupa IV - Domy Kultury
- Nicola Butyłkin -MDK Rybnik
- Julia Kozak – SP nr 1 Chrzanów
- Nadia Piorecka i Marysia Zimończyk – MDK Rybnik
- Nina Kosinska i Maja Imiołek – MDK Rybnik
- Zosia Stawowy i Marzena Wanat – WDK Frydrychowice (GOK Wieprz)
- FLEX – MDK Rybnik
- PERFECT LATINO – GOK Spytkowice
- INSPIRACJA – MDK Rybnik
Grupa V- Domy Kultury
- Kinga Janik – MDK Rybnik
- Karolina Gajer i Malwina Mikusek – MDK Rybnik
- Zuzia Kobus i Roksana Mazur – MDK Rybnik
- Lena Karkoszka i Anna Baranowska – MDK Oświęcim
- Oliwia Górniak i Ewa Tuchowska – Jasielski Dom Kultury
- SZAŁ – ROK Zator
- PRESTO – OPP Wadowice
- LATINO LADIES – GOK Spytkowice
- FORMAT – MDK Rybnik
Grupa VI - Domy Kultury
- PRETTY WOMAN – OCK Oświęcim
- RETRO DANCE – Jasielski Dom Kultury
Ok. godz. 14.45 – Rozdanie nagród
Godz. 15.15
Grupa I - Domy Kultury
- SYRENKI – ROK Zator
- LUZIK – ROK Zator
- ROKowa FURIA – ROK Zator
- BALETNICE – ROK Zator
- ZUMA KIDS – ROK Zator
- SMERFY – GOK Spytkowice
Grupa II Domy Kultury
- Natalia Płonka i Nina Mostowik – WDK Frydrychowice (GOK Wieprz)
- Maja Dudek i Emila Hereda – WDK Frydrychowice (GOK Wieprz)
- Zosia Wasiak i Milena Tomiło – MDK Rybnik
- MINI MINI – ROK Zator
- ENERGY LATINO – GOK Spytkowice
- STARS – GOK Spytkowice
- MINI FLEX – MDK Rybnik
- Uczniowie ZSP Palczowice
- MIGOTKI – WDK Frydrychowice (GOK Wieprz)
- VENA TEAM CHEERELEADRES – GCKiCz Zembrzyce
- REALISE – OPP przy ZSP Szczerbice
- SHAKE – SP nr 2 Oświęcim
Ok. godz. 16.30 – Rozdanie nagród
Godz. 17.00
Grupa I – Szkoły Tańca
- SUPER KIDS – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
- TUPTUSIE – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
Grupa II – Szkoły Tańca
- OREO – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
- PANTERY – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
- TURBO DANCE – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
- Gwiazdeczki – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
- MINIONKI – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
Rozdanie nagród
Grupa III – Szkoły Tańca
- Zosia Wiśniewska – Studio Tańca i Ruchu SZOK Jastrzębie Zdrój
- CINIMINIS - Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
- BŁYSKAWICE – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
- MIGOTKI – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
- SECRETS – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
Grupa IV – Szkoły Tańca
- Martyna Makels - Studio Tańca i Ruchu SZOK Jastrzębie Zdrój
- Michał Szypuła - Studio Tańca i Ruchu SZOK Jastrzębie Zdrój
- MINIFORMACJA SZOKOBONS JUNIORZY - Studio Tańca i Ruchu SZOK Jastrzębie Zdrój
- EUPHORIA - Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
Grupa V – Szkoły Tańca
- Laura Wołoszyn i Alicja Szypuła – Studio Tańca i Ruchu SZOK Jastrzębie Zdrój
- MAGIC STARS - Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
Ok. godz. 19.00 – rozdanie nagród, zakończenie konkursu