Jak żyje się mieszkańcom Białorusi? Czy prezydent to bezwzględny tyran, czy tylko tak jest przedstawiany? Jakie są białoruskie maista, miasteczka i wsie? We wtorkowe (26 stycznia) popołudnie porozmawiamy o Białorusi. Gościem Łukasza Dziedzic będzie Piotr Tarczyński, dziennikarz, fotoreporter i fotograf, podróżnik.

W ostatnim w styczniu spotkaniu w naszym cyklu "Bardzo dobry wieczór z ROK Zator" porozmawiamy o średniowieczu. Państwa przewodnikiem po mrokach tej epoki będzie Krzysztof Bigaj. 

Do 25 stycznia czekamy na zapisy na nasze warsztaty dla malutkich dzieci z opiekunami "Muzykujące brzdące".

Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy na kolejne spotkanie w naszej Małej Akademii Ceramiki. Spotykamy się 28 stycznia o godz. 15:00!

11 autorów, spod pióra których wyszło 11 bajkowych, fantastycznych opowieści! Z dumą prezentujemy efekty naszych "ferii ze skrzatami"!

W modnym stylu zrobimy skandynawskie domki! Zajęcia zaplanowaliśmy na 29 stycznia, a na Wasze zapisy czekamy do 28 stycznia!

O tym, że Ola dobrze śpiewa, wiedzieliśmy od dawna. Cieszymy się, że będziemy mogli jej posłuchać! 29 stycznia zapraszamy na premierę koncertu "Z drugiej strony serca"!. Zaśpiewa Aleksandra Bulek!

Życzenia złożone? Jeśli tak, to zadbajcie teraz o to, by zainteresowani obejrzeli Koncert Życzeń! Premiera już w czwartek (21 stycznia) o godz. 18:30 na naszym kanale na YouTube. 

W czwartkowym "bardzo dobrym wieczorze" Krzysztof Bigaj opowie o obrazach, których inspiracją były biblia i mitologia. Zapraszamy na godz. 16:30 na nasz kanał na Youtube!

Pakiety gotowe do odbioru a na naszym kanale na YouTube instrukcje niezbędne do wykonania zimowego lasu w słoiku! Miłej zabawy!

We wtorek (19 stycznia) zapraszamy na drugą, ostatnią (a może nie ostatnią?) część opowieści o zbiorach Towarzystwa Miłośników Ziemi Zatorskiej. 

W imieniu Krzysztofa Bigaja zapraszamy na spotkanie poświęcone teatrowi w starożytności i średniowieczu.

Wymyśl najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, prześlij je do nas a zaproś najbliższych na Koncert Życzeń 21 stycznia na naszej stronie ww.rokzator.pl!

W naszym cyklu Bardzo Dobry Wieczór z ROK Zator przeniesiemy się do Izby Regionalnej Towarzystwa Miłośników Ziemi Zatorskiej. Naszym przewodnikiem będzie prezes TMZZ Bogusława Smreczyńska. 

W naszym cyklu "Bardzo dobry wieczór z ROK-iem" Krzysztof Bigaj zaprasza na opowieść o źródłach naszej kultury, czyli o starożytności.

Na Nowy Rok Krzysztof Bigaj zaprasza do Nowego Jorku! Już we wtorek (5 stycznia) nowa premiera w naszym cyklu "Bardzo dobry wieczór z ROK-iem"!

W związku z obostrzeniami (prawie) wszyscy tegorocznego Sylwestra spędzimy w domu. Nim rozpoczną się wielkie koncerty w wielkich telewizjach my zaprosimy Was na sylwestrowe spotkanie z Krzysztofem Bigajem! Premiera w Sylwestra o 16:30. 

Statystyki nie kłamią. Zainteresowanie pierwszą częścią opowieści Aleksandry Bulek o podróży marzeń do Republiki Południowej Afryki było ogromne! Z radością zapraszamy na część drugą!

W te ferie pobaw się z Panem Skrzatem!. Zgłoś swój udział, odbierz pakiet i wykonaj wszystkie zadania!

Udało się! Jak już informowaliśmy projekt "Zatorska Orkiestra Dęta - start!" zyskał wsparcie Województwa Małopolskiego. Jednym z efektów tego projektu jest koncert online, na który już teraz zapraszamy!

Na te zajęcia nie trzeba się zapisywać. Wystarczy w odpowiednim momencie zerknąć na naszą stronę lub naszego FB i dołączyć do tanecznej przygody!

W sobotę 26 grudnia oraz w niedzielę 27 grudnia zaprosimy Was wspólnie z formacjami TANTO i MINITANTO na koncert kolęd i pastorałek.

Zapraszamy na Ferie z ROKiem! 7 stycznia, w samo południe rozpoczną się warsztaty podróżnicze prowadzone przez poznajemyswiat.pl. Ilość miejsc jest ograniczona!

W drugiej odsłonie warsztatów z poznajemyswiat.pl zaprosimy Was do Meksyku! Koniecznie zapisz się na te warsztaty już teraz!

Zapraszamy na dzisiejszą premierę koncertu "Cicha noc". To pierwsza część tego muzycznego wydarzenia. Zaśpiewają i zagrają dla Was: Monika Gębala, Krzysztof Bigaj i Jarema Pogwizd. Koncert po premierze dostępny będzie na naszym kanale na YouTube.