Dwudziesty drugi odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Nie bryłę, a bryły, nie ruszamy z posad a robimy w domu! Jacek Pasternak przygotował dla Was instrukcję krok po kroku oraz gotowe szablony.

To ostatnie spotkanie w naszej Domowej Kuchni Mistrza przed świętami. Angelika Kubas proponuje Wam tarteletki z lemon curd! 

Zapraszamy na wykład Ewy Ryłko o tym, jak lubić i być lubianym. Link do wykładu pojawi się na naszej stronie w czwartek 16 kwietnia o godz. 17:00.

Dwudziesty pierwszy odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Obejrzyjcie koniecznie tę wyjątkową Drogę Krzyżową.

Dwudziesty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Wtorek. Czas na wycieczkę. Dziś zapraszamy Was do Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce. 

Dziś Karolina Pala proponuje Wam wykonanie papierowej, świątecznej kurki. Potrzebne będą: kolorowy papier, nożyczki, klej i pisaki.

Dziś w imieniu Teatru Groteska zapraszamy Was na spektakl "Trzy świnki". Reżyserem spektaklu jest Lech Walicki, którego wiele razy gościliśmy w Zatorze.

Siedemnasty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Dziewiętnasty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Linijka, klamerki, nożyk, taśma, karton lub gotowe pudełko, słomki i mamy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Polska 2020. Zwłaszcza, że świat ograniczony przymusowo do rozmiarów naszego mieszkania.

Piętnasty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Szesnasty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Dziś w kuchni Domowego Domu Kultury Angelika Kubas zaprasza na zajączki drożdżowe! Koniecznie pochwalcie się swoimi zajączkami na naszym Facebooku!

Tak wyglądała Niedziela Palmowa w normalnych okolicznościach. Jarmark na Rynku i Mistrzostwa w "Karpiku". Tęsknimy!

Czternasty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Takiego nagromadzenia włoskiego renesansu w jednym miejscu niema chyba nigdzie na świecie! Dziś zapraszamy do obejrzenia zbiorów jednego z najstarszych muzeów na świecie, florenckiej Galerii Uffizi. Kiedy już będzie można swobodnie podróżować, koniecznie wybierzcie się do Florencji na wycieczkę! Do zobaczenia na kawie przy Ponte Vecchio.

Trzynasty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Dwunasty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Dziewiąty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Dziś nieznacznie uszczuplimy Wasze zapasy ryżu:) Wystarczy trochę ziaren i kilka innych rzeczy, które widzicie na zdjęciu by powstał wspaniały, wielkanocny zajączek. Zaprasza Anna Momot.

Niby prosta gra, a jakie emocje! Dziś proponujemy Wam "kółko i krzyżyk" w wersji kreatywnej.

Jedenasty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Ósmy odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

Zapraszamy najmłodszych miłośników teatru do GROTESKI na spektakl "Dzikie Łabędzie" na motywach baśni J. Ch. Andersena. Dziś wieczorem, o 19:30 ostatnia z trzech retransmisji spektaklu Teatru Śląskiego "Himalaje" - opowieści o życiu i śmierci Jerzego Kukuczki. Szczegóły w "czytaj dalej".

 

Angelika Kubas proponuje dziś zapiekankę z serem camembert. Byłoby cudownie, gdybyście podzieli się na FB efektami Waszej pracy, jeśli podejmiecie zapiekankowe wyzwanie:)

Dziesiąty odcinek powieści "Kariera Nikodema Dyzmy" już dostępny.

W 2020 roku świętujemy skromny jubileusz. 10 lat temu powstał Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze. Wzięło nas na wspomnienia.