Plac zabaw w Laskowej (w razie deszczu - szkoła) będą areną kolejnego letniego pikniku z ROK-iem. Zapraszamy już w poniedziałek (10 sierpnia).

Mieszkańców zatorskiego osiedla Bugaj zapraszamy na Złotą rybkę!

Niesamowite "Smocze historie", akcja plastyczna i seans w plenerowym kinie! Zapraszamy mieszkańców Podolsza na plac przed szkołą! Spotkajmy się!

Spektakl dla dzieci o Franku- włóczędze, koncert Zatorskiej Orkiestry Dętej, zespołu Dzień Dobry oraz Janusza Radka! 16 sierpnia piknik 'Zatorskie tradycje" na Rynku!

Przygody Milusia i Miłasi. Zapraszamy na plenerowy spektakl dla najmłodszych w najbliższą niedzielę, 2 sierpnia, na patio CAZ w Zatorze.

Spektakl "Smocze historie" oraz "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże" w plenerowym kinie! Zapraszamy na plac przy Domu Ludowym w Palczowicach!

Rodzinny piknik oraz plenerowy seans! Zapraszamy mieszkańców Grodziska w najbliższy poniedziałek (3 sierpnia) na plac przy szkole!

5 sierpnia kolejny plenerowy seans! Zapraszamy na patio CAZ. Początek seansu o 21:00.

Zachęcamy do pobrania naszej ulotki z imprezami, które przygotowaliśmy dla Was na te wakacje!

Agnieszka Grochowicz z akompaniamentem Jarosława Olszewskiego wystąpią w najbliższą środę w Zatorze. Zapraszamy na kolejny plenerowy koncert na patio CAZ. 

W imieniu naszym, Rady Sołeckiej Łowiczek, Koła Gospodyń Wiejskich w  Łowiczkach oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Zatorze zapraszamy na wakacyjny plener z ROK-iem! To już w najbliższą sobotę, 25 lipca!

Najpierw rodzinny piknik i spektakl "Kot w butach" w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek, a później plenerowe, rodzinne oglądanie. Zapraszamy do Trzebieńczyc!

Pomagamy Ewelinie! Kochani! W imieniu swoim oraz pracowników instytucji kultury z całej okolicy prosimy Was o wsparcie zbiórki na leczenie naszej koleżanki Eweliny Baklarz, pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Liczy się każda złotówka, liczy się każda minuta!

Zapraszamy na kolejny seans w naszym Letnim Kinie ROK. Tym razem obejrzymy film SAMBA.

Nie ma to jak razem coś zmalować! Kreatywnie z mamą to zajęcia online dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich mam. 

Co zrobić, kiedy bezpośredni kontakt jest utrudniony a dziecko aż rwie się do zabawy przy dźwiękach? Zapraszamy na nasze umuzykalniające zajęcia dla maluszków online!

Małgorzata Szybisty zaśpiewa a Oskar Racułt będzie jej akompaniował. Zapraszamy na nastrojowy koncert w plenerze zatytułowany "Muzyką pisane". 

W niedzielę 19 lipca zapraszamy najmłodszych na patio CAZ na plenerowy spektakl! Wystarczy przyjść a wcześniej pobrać bezpłatną wejściówkę!

Pierwsza sobota lipca w Zatorze to duży koncert w Rynku. To Święto Karpia. W tym roku możemy tylko powspominać.

Zapraszamy do naszej Letniej Akademii Sztuki w ROK. 

Za nami pierwszy od bardzo dawna plenerowy koncert. 1 lipca na patio CAZ w Zatorze wystąpiła formacja MUZYKAJAKA.

Iskierki z OSP Zator nas nominowały (otrzymaliśmy też nominację od Caritas Zator, ale dowiedzieliśmy się o niej już po nagraniu), my nominowaliśmy naszą Orkiestrę Dęta, ROKVitaNEWS oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Pomaganie jest fajne!

...nie było pandemii? Na Rynku stałaby scena, miasto byłoby oplakatowane, muzycy Golec u'Orkiestra zastanawialiby się, w co się ubrać na jutrzejszy koncert... ech wstrętny koronawirusie, wszystko popsułeś. A nam na szczęście zostały wspomnienia i nadzieja, że najlepsze Święto Karpia ciągle jeszcze przed nami! Codziennie będziemy Wam i sobie przypominać, jak to drzewiej w Zatorze na Rynku bywało:)

Czterdziesty ósmy odcinek powieści "Konopielka" już dostępny.

W niedzielę 12 lipca zapraszamy Was na pierwszy i, mamy nadzieję, nie ostatni piknik w tym roku. Usłyszymy Hankę Wójciak i zespół Retrospekcja.

Czterdziesty siódmy odcinek powieści "Konopielka" już dostępny.

Ostatni, pięćdziesiąty odcinek powieści "Konopielka" już dostępny.

Czterdziesty szósty odcinek powieści "Konopielka" już dostępny.

Czterdziesty dziewiąty odcinek powieści "Konopielka" już dostępny.

Zapraszamy na pierwszy seans w naszym Wakacyjnym Kinie! Bezpłatne wejściówki do odebrania na bilety.rokzator.pl. Pamiętajcie o obostrzeniach!