Już we wtorek 3 listopada pierwsze spotkanie w naszym nowym cyklu Bardzo Dobry Wieczór. W nastrojową muzyczną podróż zabierze nas Krzysztof Bigaj. Zapraszamy na naszą stronę, naszego FB lub kanał Youtube!

I znów pozamykali nas w domach! Bardzo za Wami tęsknimy i chcemy być z Wami w stałym kontakcie, dlatego będziemy się spotykać w każdy wtorek i w każdy czwartek. Będą wykłady, koncerty, spotkania, warsztaty! Zapraszamy! Niech każdy wieczór będzie bardzo dobry!

Jednym z wydarzeń podczas pikniku na pożegnanie lata w Zatorze będzie spektakl "Bukiet Talentów".

Zatorska publiczność zna Annę Dębską przede wszystkim z jej tanecznych dokonań. 13 września będziemy mogli poznać kolejny z wielu talentów Anny, śpiew. Zapraszamy na koncert zatytułowany "Summertime" podczas pikniku na pożegnanie lata!

13 września na patio CAZ pożegnamy się z latem! Zapraszamy Was na rodzinny piknik!

Zapraszamy słuchaczy zatorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na rejs po Jeziorze Mucharskim. Zapisy do 8 września!

Zapraszamy na ostatni z cyklu letnich koncertów koncert Piotra Kłeczka. 26 sierpnia spotykamy się na patio CAZ.

Po raz trzeci do Zatora przyjadą uczestnicy organizowanych przez Państwową Szkołę Muzyczną w Wadowicach Letnich Tortur Muzycznych!

We wtorek 25 sierpnia zapraszamy mieszkańców Graboszyc na Wakacyjny Plener z ROKiem! 

Zobaczcie zdjęcia z niedzielnego pikniku "Zatorskie tradycje". Sporo się działo na patio CAZ - naszej plenerowej bazie.

To już ostatni wakacyjny seans w plenerze. Gwiazdy światowego kina: Antonio Bandera i Penelope Cruz w filmowym dziele Pedro Almodovara "Ból i blask".

We wtorek (18 sierpnia) spotykamy się w Smolicach! Będzie seans dla dzieci i plenerowe kino dla wszystkich!

Janusz Radek z zespołem wystąpią w najbliższą niedzielę (16 sierpnia) w Zatorze. Do wejścia na koncert potrzebne będą bezpłatne wejściówki, które można pobrań na bilety.rokzator.pl. AKTUALIZACJA: KONCERT ROZPOCZNIE SIĘ O 19:30 W AULI CAZ!!!!!

W 100 rocznicę bitwy warszawskiej, w dniu Święta Wojska Polskiego zapraszamy na uroczystą mszę.

Uwaga! Zaplanowane na 16 sierpnia Święto Miasta przeniesione z Rynku na patio CAZ przy ul. Słowackiego 15!

KWIW na naszej Wakacyjnej Scenie ROK. W najbliższą środę (12 sierpnia) KIWI zagra na patio CAZ (w razie deszczu w Auli CAZ). Zapraszamy!

Teatr Blaszany Bębenek ze spektaklem Pinokio, akcja plastyczna a później seans w plenerowym kinie ROK. Zapraszamy do Rudz w najbliższy piątek (14 sierpnia).

Plac zabaw w Laskowej (w razie deszczu - szkoła) będą areną kolejnego letniego pikniku z ROK-iem. Zapraszamy już w poniedziałek (10 sierpnia).

Mieszkańców zatorskiego osiedla Bugaj zapraszamy na Złotą rybkę!

Niesamowite "Smocze historie", akcja plastyczna i seans w plenerowym kinie! Zapraszamy mieszkańców Podolsza na plac przed szkołą! Spotkajmy się!

Spektakl dla dzieci o Franku- włóczędze, koncert Zatorskiej Orkiestry Dętej, zespołu Dzień Dobry oraz Janusza Radka! 16 sierpnia piknik 'Zatorskie tradycje" na Rynku!

Agnieszka Grochowicz z akompaniamentem Jarosława Olszewskiego wystąpią w najbliższą środę w Zatorze. Zapraszamy na kolejny plenerowy koncert na patio CAZ. 

Przygody Milusia i Miłasi. Zapraszamy na plenerowy spektakl dla najmłodszych w najbliższą niedzielę, 2 sierpnia, na patio CAZ w Zatorze.

Zachęcamy do pobrania naszej ulotki z imprezami, które przygotowaliśmy dla Was na te wakacje!

Spektakl "Smocze historie" oraz "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże" w plenerowym kinie! Zapraszamy na plac przy Domu Ludowym w Palczowicach!

W imieniu naszym, Rady Sołeckiej Łowiczek, Koła Gospodyń Wiejskich w  Łowiczkach oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Zatorze zapraszamy na wakacyjny plener z ROK-iem! To już w najbliższą sobotę, 25 lipca!

Rodzinny piknik oraz plenerowy seans! Zapraszamy mieszkańców Grodziska w najbliższy poniedziałek (3 sierpnia) na plac przy szkole!

Najpierw rodzinny piknik i spektakl "Kot w butach" w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek, a później plenerowe, rodzinne oglądanie. Zapraszamy do Trzebieńczyc!

5 sierpnia kolejny plenerowy seans! Zapraszamy na patio CAZ. Początek seansu o 21:00.

Pomagamy Ewelinie! Kochani! W imieniu swoim oraz pracowników instytucji kultury z całej okolicy prosimy Was o wsparcie zbiórki na leczenie naszej koleżanki Eweliny Baklarz, pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Liczy się każda złotówka, liczy się każda minuta!