Każdy zna „Mój jest ten kawałek podłogi” albo utwór „Kartka dla Waldka”, o tramwaju, co to przejechał podmiotowi lirycznemu przez śniadanie. Ale prawie nikt nie potrafi powiedzieć, kto jest właścicielem tego lekko chrypiącego, wspaniałego głosu. Niektórzy przypomną sobie, że zespół nazywał się Mr Zoob. Nieliczni tylko wskażą, że wokalistą Mr Zoob jest Andrzej Donarski.

A tymczasem w zespole i u Andrzeja Donarskiego, dzieje się coś fajnego. Andrzej Donarski i Mr Zoob przygotowują się do wydania nowej płyty a dziś (30 listopada) zaprezentowali singiel promujący nowy krążek. Utwór nosi tytuł 'Dotykaj mnie".

Utwór jest nawiązaniem do muzycznych korzeni zespołu i stylu, w którym powstawała większość repertuaru od początku jego istnienia. Mr. Zoob: Andrzej Donarski - wokal, Jacek Paprocki, Mariusz Sochacki - gitary, Arkadiusz Wójcik - bas, Adam Kobas - sax, Waldemar Miszczor - perkusja Gościnnie Agnieszka Babicz-Stasierowska, "chór wujów" - Jacek Kosznik. Czytamy na kanale YT zespołu.

Andrzej Donarski daje od czasu do czasu znać o sobie. Czasem zagra jakiś koncert, innym razem zaś nagra jakąś piosenkę, teledysk. Jestem fanem jego muzycznych dokonań od dawna. Piosenki Zoobów czy samego Donarskiego wpadają w ucho, mają fajne, dowcipne i pozytywne teksty. Ostatni raz Andrzeja Donarskiego w koncertowej wersji „na żywo” doświadczyłem 10 lat temu. Był to niesamowity koncert. Mr Zoob miał być supportem do pewnego Bardzo Dużego, Znanego Zespołu. Wyszło na to, że koncert Zooba był znacznie lepszy od koncertu gwiazdy i gwiazda chyba to zauważyła:) W każdym razie przed nami nowy krążek. Pewnie będzie fajny.

Tutaj link do zimowej piosenki Andrzeja Donarskiego (Mr ZUB jeszcze wówczas)